Ufak Tefek Cinayetler’de Pandora’nın kutusu açılıyor! Sarmaşık yangın yerine dönecek!

11 Ekim 2018 Perşembe, 20:19
Ufak Tefek Cinayetler’de Pandora’nın kutusu açılıyor! Sarmaşık yangın yerine dönecek!
Televizyongazetesi/Analiz
Star TV’nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler’in yeni bölümü 16 Ekim Salı akşamı yayınlanacak.

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Osman Sonant, Mert Fırat ve Tülin Özen’in oynadıkları dizinin 37. bölüm tanıtımı ekrana geldi.

Olaylar gerçekten rayından çıkacak! Merve, bavulunu ve Mila’yı almış Sarmaşık’ı terkederken, Pelin ve Arzuların akşam yemeğine sürpriz misafirler geliyor.

Emre, Burcu’yu da alıp davetsiz misafir olarak yemeğe geliyor ve Burcu ile Mehmet arasında yaşananları bildiğini, başka şeyler bildiğini de anlatıyor. “Her şey yeni başlıyor, bu sadece fragman” diyen Emre’nin ortalığı karıştıracak başka bilgilere sahip olduğu anlaşılıyor.

Kerim ve Emre işbirliği yapıyor ve Sarmaşık’taki sırları tek tek ortaya dökmeye hazırlanıyor.

Bu arada Oya’nın Kerim’le yemek yediği ve Edip cinayetiyle ilgili konuştukları da tanıtımda yer aldı.

Geceyarısı Ayşe’nin önderliğinde Sarmaşık halkı sokağa dökülüyor.

Bu arada Arzu-Mehmet-Pelin ve Taylan’ın her şeyi anlatmaları gerektiği ile ilgili gitgeller yaşadıkları konuşmalar geçiyor aralarında.

Ertesi gün Taylan, itiraf edeceğini söyleyip karakola gidiyor. Edip cinayetiyle ilgili bir şeyler sakladıkları anlaşılıyor.

Anlayacağınız Ufak Tefek Cinayetler, tam olarak yangın yerine dönmek üzere.

İşte 37. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Merve, Kerim’den intikam almaya soyunuyor!

Kerim, geçmişi eşeleyerek Merve’nin canını çok yaktı. Şimdi sıra Merve’de! Merve, Kerim’in zayıf bir noktasını bulup onu alt etmeye kararlı. Ama Kerim de öyle kolay kolay yere serilecek bir adam değil. Aşil topuğunu ustaca gizleyen, güçlü bir savaşçı o. Bu kez Merve’nin işi her zamankinden daha zor!

Serhan’ın annesi Betül Hanım, Oya’ya karşı yeni bir savaş başlatıyor ve Oya-Serhan cephesinde işler daha da karışıyor. Emre, Pelin’i köşeye sıkıştırıyor ve onu geçmişiyle yüzleşmeye zorluyor. Başkomiser Kemal’in peşinde olduğu cinayet aleti şok bir şekilde el değiştiriyor ve Edip cinayeti çözülmeye başlıyor! Katile adım adım yaklaşıyoruz.

aslıhan gürbüz haberleri için

gökçe bahadır haberleri için