Ufak Tefek Cinayetler’de yeni sezonun şifreleri!

03 Eylül 2018 Pazartesi, 08:22
Ufak Tefek Cinayetler’de yeni sezonun şifreleri!
Star TV ekranlarında geçen sezonun başarılı işlerinden Ufak Tefek Cinayetler, yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyor.

Dizinin 2. sezonunda hikayede önemli değişiklikler var… Osman Sonant ve Ushan Çakır’ın yeni sezondaki rolleri ve performansları dizinin gidişatını önemli şekilde etkileyecek.

Dizinin yeni sezondaki şifrelerine değinen Vatan gazetesi tv eleştirmeni Oya Doğan, diziyle ilgili köşesinden bir analiz yayınladı:

“Ufak Tefek Cinayetler bu sezon olayı büyütecek gibi görünüyor. İlk tanıtım bıçaklı geldi. Bir sürü bıçak arasından bir bıçak seçen ve ete saplayan birinin kolunun üstünde “Ufak Tefek Cinayetler ve daha büyükleri yeni sezon” yazdı. Bu tanıtımdan anladık ki; diziye et imparatoru El Turco olarak katılan, Kerim Adil Sağlam karakterine hayat verecek Osman Sonant büyük cinayetlerin sebebi olacak. Bu arada Ushan Çakır, diziye varlıklı bir ailenin armatör oğlu Emre Çelen olarak katıldı. Taylan ve Pelin’in eski arkadaşı olan Emre Sarmaşık’a taşınarak gizli planını uygulama derdine girecek. Artık az kaldı, bakalım Ufak Tefek Cinayetler ve büyükleri izleyiciyi mutlu edecek mi?”

Osman Sonant haberleri için

ufak tefek cinayetler haberleri için