Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Ünlü televizyoncu Şule Zeybek’ten Cansu Dere üzerinden aldatılma itirafı

Ünlü televizyoncu Şule Zeybek’ten Cansu Dere üzerinden aldatılma itirafı

tarafından admin

Başarılı Televizyoncu Şule Zeybek, Youtube kanalında Gazeteci Aslan Sayım’ın Biz Bize Magazin İsimli programına konuk oldu. Sadakatsiz Dizisindeki Cansu Dere’nin Rolü Asya sorulunca Gazeteci Aslan Sayım soruyu şu yöneltti.

Cansu Dere’nin dizide ki başına gelen Şule Zeybek’in başına gelse nasıl olurdu? Şule Zeybek bu soruya açık yüreklilikle şu şekilde yanıt verdi: “Cansu Dere’den hallice bir Şule oluyor zaten. Başıma da gelmedi değil yani evet benim de başıma geldi aldatılmak evet benim de içimden bir Cansu Dere çıkıyor.”

Aslan Sayım, “Peki bir şans daha verir misiniz?” diye soru yöneltti. Şule Zeybek ise, “Hayır kesinlikle vermem. Asla! Ben kıskanç bir kadın değilim bu arada kıskanılmaktanda haz etmem yakaladığım an hadi eyvallah kendi yoluna yani” yanıtını verdi.

Bir diğer soru şöyleydi: Peki Aldatılmanın sebebi sadece karşı tarafın suçu mu? Çalışan Kadınlar eşlerine yeterince vakit ayıra biliyor mu?

Şule Zeybek’in yanıtı ise şu şekilde oldu: Ben bu konuyu da hiç sevmiyorum hani biraz kocasıyla ilgilenseydi falan diyorlar ben buna da katılmıyorum. Aldatan her zaman sadakatsiz olan yalancıdır. Bir de kadınlar ikinci kadını kıskanırlar o avcıysa avlanmayacak erkeklerde hiç kızmıyorum diğer kadınlara…