Ana sayfa Dizi Haberleri Uraz Kaygılaroğlu başardı, şimdi eski eşi Melis İşiten izinden gidiyor!

Uraz Kaygılaroğlu başardı, şimdi eski eşi Melis İşiten izinden gidiyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Aynen Aynen’in başarısında Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya’nın büyük çabası var. Dizi ilk olarak youtube’da ortaya çıktı. Kadın erkek ilişkilerine farklı bir yaklaşım sunan Aynen Aynen, büyük ilgi görünce de Blu TV tarafından transfer edildi. 3.sezonda Uraz Kaygılaroğlu, Sefirin Kızı yoğunluğu nedeniyle yerini Kerem Bürsin’e bıraktı.

Şimdilerde ise yeni bir youtube dizisi izleyiclierle buluşmaya geliyor.Kadroda yer alan isimlerden birisi de Kaygılaroğlu’nun geçen yıl boşandığı eski eşi Melis İşiten… Kadın dizisinde Raif olarak çok beğenilen Sinan Helvacı da dikkat çekiyor.

Yeni internet dizisi Aşk Falan Filan YouTube üzerinden yayınlanmaya başladı.

Projesini Mehmet Altıoklar ve Itır Arda’nın geliştirdiği, Caner Kaya’nın yönetmenliğini üstlendiği ‘’AŞK FALAN FİLAN’’ isimli yeni dijital dizinin kadrosunda Melis İşiten, Sergen Deveci, Melis Alaei, Sinan Helvacı, Öykü Naz Altay ve Reyhan Özdilek gibi hem televizyondan, hem tiyatro sahnelerinden hem de sosyal medyadan tanıdığımız ünlü isimler yer alıyor. MAY Prodüksiyon ve Netd işbirliği ile hayata geçirilen dizinin senaryolarını Itır Arda ve Elif Benan Tüfekçi kaleme alıyor.

İlk bölümü 12 Mart Perşembe günü YouTube’da yayınlanmaya başlayan dizide, altı yakın arkadaşın “aşk falan filan”ın peşinde yaşadıkları ilginç olaylar ile kendi aralarındaki diyaloglar izleyenlere komik, eğlenceli, keyifli bir dünya sunuyor. Konuk oyuncu olarak Sina Özer’i izlediğimiz ilk bölümü yayınlandığı andan itibaren sosyal medyada ses getirdi.

Yeni dönem internet dizileri arasında yer alan ‘’AŞK FALAN FİLAN’’ her Perşembe günü saat 17.00’da YouTube kanalı üzerinden yayınlanmaya devam edecek.

İşte 1.bölümden ilk görüntüler: