Ana sayfa Dizi Haberleri Usta oyuncu Macit Koper’in Baba dizisinden neden ayrıldığı belli oldu!

Usta oyuncu Macit Koper’in Baba dizisinden neden ayrıldığı belli oldu!

tarafından kadir kadir

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV’de salı akşamları yayınlanan Ay Yapım imzalı Baba dizisinin hikayesini Gökhan Horzum ve Ekin Atalar, senaryosunu Ekin Atalar, yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak üstleniyor. Dizide başrolleri usta isim Haluk Bilginer ile Tolga Sarıtaş paylaşıyor.

Baba dizisinde Hakan Kurtaş’ın canlandırdığı İlhan Karaçam’ın babası Ferit Karaçam’a hayat veren Macit Koper, hikayede tam da oğlu ile arasında sevgi köprüleri kurmuş ve arasını düzeltmeye başlarken düşmanları tarafından bir komplo sonucu cinayete kurban olmuş ve oğlunun düğün gününde havuzda boğularak diziden ayrılmıştı.

Macit Koper’in Baba dizisinden beklenmedik bu ayrılışı hikayesinin bittiği yönünde algılanmıştı fakat işin aslı dün ortaya çıktı. Usta oyuncu yeni bir proje için Baba dizisinden ayrıldı ve dün yayınlanan Hakim dizisiyle ekranlara geri döndü.

Usta oyuncu Macit Koper’in Baba dizisinden neden ayrıldığı belli oldu! 7

Atv ekranında pazartesi akşamları yayınlanan Hakim dizisi, ABD’de büyük hayran kitlesine sahip Your Honor dizisinin Türkiye uyarlaması olan çarpıcı hikayesi ve güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor. Dizinin başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Uğur Yücel, Ebru Özkan, Yurdaer Okur, Hasibe Eren gibi usta isimler bulunuyor.

Hakim dizisinin dün akşam yayınlanan 6. Bölümü ile izleyiciyle buluşan usta oyuncu dizide Azem Demirkıran’ın yeraltı alemindeki en büyük düşmanlarından biri olan Kadir karakterini canlandırıyor. Azem’in odağının katil şüphesiyle tutuklu olan oğlu olmasını isteyen Kadir, Ebru Özkan’ın canlandırdığı Yasemin karakterinden yardım istediği sahne ile sürpriz bir şekilde kendini gösterdi.

Ayrıca diziye genç oyuncu Ecem Karavus da katıldı. 2020 yılından bu yana ekranlardan uzak kalan isim Hakim dizisinde canlandırdığı cevval savcı Özlem karakteri ile izleyicisiyle buluştu.