SON DAKİKA
26 Mart 2019 11:05

SON HABERLER

Vedat, Nazar’ı almaya geliyor – Sen Anlat Karadeniz 24. Bölüm

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu’nun yer aldığı Sen Anlat Karadeniz dizisinin 24. yeni bölümü 3 Ekim Çarşamba günü ekrana geldi. Sen Anlat Karadeniz sürükleyici öyküsü ile de iddiasını koruyor. Dizinin 24. bölümünden bazı sahneler de youtube’da paylaşılmaya devam ediyor.

Başlıktaki sahneyi videodan izleyebilirsiniz.

Yapım – Sinegraf Yapımcı – Osman Sınav Yönetmen – Veli Çelik / Yusuf Ömer Sınav Senaryo – Erkan Birgören Oyuncular – Ulaş Tuna Astepe(Tahir), İrem Helvacıoğlu(Nefes), Mehmet Ali Nuroğlu(Vedat), Sinan Tuzcu(Mustafa), Öykü Gürman(Asiye)

SEN ANLAT KARADENİZ GENEL HİKAYESİ

Nefise ve Tahir’in imkansız aşkını konu alan dizide, geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in hikayesine yer veriliyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

İlgili Haberler