Ana sayfa Dizi Haberleri Yabani dizisinin yayın günü reyting rekabeti çok sert geçecek!

Yabani dizisinin yayın günü reyting rekabeti çok sert geçecek!

tarafından ker_def

Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği FOX’un yeni dizisi Yabani’nin heyecanla beklenen afişi yayınlandı.

Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert ve Bertan Asllani’nin boy gösterdiği afiş, sosyal medyada büyük beğeni topladı. Oyuncu kadrosu ile iddiasını ortaya koyan bir yapım olan Yabani, yeni sezonda Fox TV’nin iyi reytingler beklediği yapımların başında geliyor.

Yabani dizisinin yayın günü reyting rekabeti çok sert geçecek! 7

12 Eylül Salı günü ekran yolculuğuna başlayacak olan, hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Yabani, köklü bir aileden kaçırılıp sokakta yaşam mücadelesi ile başlayan bir hayatın malikaneye uzanma yolculuğunu konu alıyor.

Dizi salı akşamları çok iddialı dizilerle yarışacak. Kanal D’de üçüncü sezonu yayınlanacak olan Üç Kız Kardeş, Show TV’de ikinci sezonuyla Aile ve atv’de yine ikinci sezonu ile Ben Bu Cihana Sığmazam projeleri geçen sezon büyük işler başarmıştı. Bu sezonda da salı rekabeti sert olacak ve Yabani dizisi de bu güçlü rakiplerin arasından sıyrılmaya çalışacak.

Dizinin başrollerinde Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani ve Şebnem Hassanisoughi Bilgiç yer alıyor. Ayrıca kadroda şu isimler de bulunuyor: Osman Alkaş, Ayşegül Ünsal, Sezer Arıçay, Birgül Ulusoy, Rojbin Erden, Seray Özkan, Selim Can Yalçın, Ramiz Mullamusa, Güray Görkem, Bartu Dilmen, Aleyna Al, Aşkın Şenol.

Yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun’un oturduğu, senaryosunu Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı Yabani, 12 Eylül Salı gününden itibaren her salı saat 20.00’de FOX’ta.