SON DAKİKA
6 Şubat 2023 14:43

SON HABERLER

Yalnız Kurt’ta oynayan Damla Colbay, dizidekinin aksine gerçek hayatta aşkını dolu dizgin yaşıyor!..

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Kara Para Aşk, İçerde ve Hekimoğlu dizisi ile adından söz ettiren oyuncu Damla Colbay, ATV’nin Yalnız Kurt dizisiyle ekranlara geri döndü.

Damla Colbay, Hasan Denizyaran ile barolü paylaştığı Yalnız Kurt’ta yetimhanede âşık olmaması gerektiği bilgisiyle yetiştirilmiş. Buna rağmen âşık olan ‘Esra’ karakterine hayat veriyor.

Güzel oyuncu bir süredir Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı, Dr. Ali Osman Çiçek’le birlikte. Damla Colbay instagram hesabından da zaman zaman sevgilisiyle birlikte fotoğraflarını paylaşıyor. Oyuncu, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de romantik bir paylaşıma imza attı.

Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda ilişkisi hakkında da konuşarak; “Aşkın kontrol edilebilir bir şey olduğunu düşünüyordum. Hatta bir röportajımda şöyle bir başlığım  var: “Aşkta şuurumu hiç kaybetmedim.” Büyük konuşmuşum. Şu an iyi bir ilişkim var, bunun kontrol edilebilir bir şey olmadığını öğrendim. Asıl güzel olan şey de buymuş” açıklamasını yaptı.

Damla Colbay sevgilisinin de kendisinin de kıskanç olmadığını belirterek, “Sevgilim hiç kıskanç değil, ben de kıskanç biri değilim. Daha doğrusu ben ona kıskanacağı durumlar sunmam, o da bana” şeklinde konuştu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler