SON DAKİKA
19 Ağustos 2019 16:49

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 14 Temmuz Pazar 142. bölümde neler yaşanacak?

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 142. bölümüyle 14 Temmuz Pazar saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“TERS MUTFAK” adlı birinci oyunda yarışmacılar baş aşağı vaziyette 10 yumurtanın sarısını kavanoza atmak için ter dökecek.

“İP PEŞİNDE” adlı ikinci oyunda ise erkek yarışmacılar kütüğe bellerinden sarılı oldukları ipi takip ederek, eşlerinin iddiasına en yakın sürede bitiş noktasına varmaya çalışacak.

“TEKME TOKAT” adlı final oyununda ise yarışmacılar düzenekteki tahtaları tekme ve yumrukla kıracak ve karşı düzenekte de aynı işlemi yaparak 30 tahtayı en kısa sürede kırmak için rekabet edecek.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 142. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 14 Temmuz Pazar saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler