SON DAKİKA
17 Ağustos 2019 17:18

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 9 Ağustos Cuma 90. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal D’ ekranında yayınlanmakta olan Yaralı Kuşlar dizisinin 90. yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte. Dizinin bu bölümünde yaşanacaklarla ilgili ayrıntılar ortaya çıktı. Videodan 90. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz. Meryem, saunada kilitli kalınca fenalaşıyor!

Meryem’in tekrar konağa geri dönmesi Melis’i iyice çileden çıkarıyor. Levent ise artık Meryem’in konakta hizmetli olarak çalışmasını istemiyor. Aslı, Hülya’ya Bahadır’la ilgili gözdağı vermeye devam ederken, Doğan da Oya’ya Cemil ve Ayşe’yle ilgili bilinmeyenleri anlatmaya çalışır. Melis, artık Meryem’i tamamen ortadan kaldırmaya çalışır. Meryem, başına geleceklerden habersiz konağın saunasını temizleye girer ve genç kız Melis tarafından büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. Meryem, saunadan çıkmanın bir yolunu bulabilecek mi, yoksa genç kız Melis’in kurbanı mı olacak?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 15.45’te Kanal D’de!

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)

İlgili Haberler