SON DAKİKA
21 Eylül 2019 02:08

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar günlük dizisine Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan müthiş transfer

Arzu Yanardağ Yaralı Kuşlar dizisi ile artık Kanal D ekranında yer alacak. Geçtiğimiz sezon başlayan Yaralı Kuşlar günlük dizisi, Kanal D ekranında bir hayli beğeni topladı. Arzu Yanardağ, “Hülya karakteri, kişiliğimle ters ama oyunculuğumu geliştireceğinden dolayı hemen kabul ettim” açıklamasında bulundu. Arzu Yanardağ, en son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Candan karakterine hayat vermişti.

Kanal D’nin hafta içi her gün gündüz kuşağında ekrana gelen günlük dizisi Yaralı Kuşlar’a ünlü oyuncu Arzu Yanardağ dahil oldu. Bir buçuk yıl aradan sonra Yaralı Kuşlar ile ekrana dönen güzel oyuncu dizide Hülya karakterine hayat verecek.

Yanardağ, Hülya karakteri ve kariyeri ile ilgili şunları söyledi;

“Günlük diziler, haftalık dizilerden daha zor. Fakat, setin eğlenceli ve çok keyifli geçtiğini bildiğim için, bu rol bana önerilince çok mutlu oldum. Kişiliğimle ters ama oyunculuk kariyerimi geliştireceğinden, hemen kabul ettim…

Kolay bir rol olmayacağını biliyorum. Geçen sezon İstanbul Şehir Tiyatrosu’nda  ‘Yankı’ isimli oyunda rol alarak sahne ve oyunculuk deneyimimi geliştirme fırsatı yakalamıştım.  Tiyatro beni besleyen ve oyunculuğumu geliştirme imkanı bulduğum bir alan. Ancak ekranlarda olmayı da çok özledim.  İzleyicilerle buluşmak için sabırsızlanıyorum.”

Hikayesi ile izleyiciyi derinden etkileyen Yaralı Kuşlar, yeni bölümleri ile hafta içi her gün Kanal D’de..

İlgili Haberler