Ana sayfa Dizi Haberleri Yargı’nın hırslı savcısı Pars’ın atarlanmaları video haline geldi! Seyirci onu atarlarıyla sevdi!

Yargı’nın hırslı savcısı Pars’ın atarlanmaları video haline geldi! Seyirci onu atarlarıyla sevdi!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bu yılın en başarılı yeni dizisi hiç kuşkusuz Kanal D’de yayınlanan Yargı oldu. Mükemmel bir şekilde işlenmiş senaryosu ve başarılı oyuncularıyla bu yıla damgasını vuran Yargı’nın en sevilen karakteri ise hiç kuşkusuz Savcı Pars oldu. Pars karakterini başarıyla canlandıran Mehmet Yılmaz Ak için de 2021 kelimenin tam anlamıyla bir dönüm noktası oldu.

Sema Ergenekon tarafından uzun süren hazırlıklar sonucu kaleme alınan senaryosuyla bu yıla damgasını vuran Yargı dizisinin her bir karakteri ayrı bir hikaye. Hikayenin en dikkat çekici karakterlerinden birisi de Savcı Pars karakteri. Karakteri canlandıran Mehmet Yılmaz Ak öylesine başarılı bir performans sergiliyor ki sayesinde Pars, zaman zaman başrol karakterlerinden bile daha çok ön plana çıkabiliyor.

Yargı’nın hırslı savcısı Pars'ın atarlanmaları video haline geldi! Seyirci onu atarlarıyla sevdi! 7

İlk başlarda izleyicinin kuşkulu yaklaştığı ve çok da hoşlanmadığı Pars karakteri, hırsına ve zaman zaman rakiplerinin kuyusunu kazabilecek kadar sinsileşmesine rağmen kanunlara bağlılığı ve adaletten yana oluşuyla kısa sürede Yargı izleyicisinin çok sevdiği bir karaktere döndü.

Dizide Pars’ın atarlanmaları, özel kalemi Rıdvan’la diyalogları sosyal medya paylaşımlarında da sık sık gündeme geliyor. Pars’ın atarlanmalarını çok seven izleyici bu sahnelerde kimi zaman kahkahalar atıyor. Kanal D’de dizinin çok sevilen bu karakterinin öfke patlamalarını bir videoyla bir araya getirdi.

2021 aynı zamanda Pars’ı canlandıran yetenekli oyuncu Mehmet Yılmaz Ak’ın yılı oldu. Tüm dünyada olay yaratan Fatma dizisinde canlandırdığı Bayram karakteriyle dikkatleri üzerine çeken yetenekli oyuncu Yargı’yla başarısını taçlandırdı.

Öte yandan Yargı’dan çok güzel bir haber dün paylaşıldı. Uluslararası dijital yayın platformu HBO Max’in Yargı’nın tüm haklarını satın almak üzere harekete geçtiği öğrenildi. Eğer anlaşma sağlanırsa Yargı dünyaya açılacak.