SON DAKİKA
17 Haziran 2019 11:42

SON HABERLER

Yasak Elma 25 Mart Pazartesi 38. Bölüm Fragmanı İzle

Fox TV’nin kadrosunda Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Onur Tuna, Sevda Erginci gibi oyuncuların yer aldığı ve entrikaları hiç tükenmeyen dizisi ‘Yasak Elma’da 37. bölüm geride kaldı. 18 Mart Pazartesi akşamı dizinin 37. bölümünde yine entrikalardan geçilmedi. Yasak Elma dizisi hayranları 25 Mart Pazartesi günü ekrana gelecek yeni bölümde neler olacağını ise merakla beklemekte.

Şu günlerde izleyicilerin merak ettiği yeni bir detay ortaya çıktı. Bu detay ile ilgili ayrıntılı bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz. Yasak Elma dizisinin 25 Mart Pazartesi akşamı yayınlanacak 38. bölümden ilk görüntüleri ise videodan izleyebilirsiniz.

Peki merak edilen yeni gelişme ne?

Yıldız ve Zeynep’in annesi olan Asuman’ın kocası Mustafa, cezaevinden çıktı ve soluğu Asuman’ın yanında aldı.

Burada Asuman’a Yıldız’ın kendi kızı olduğunu ama Zeynep’in babasının kendisi olmadığını söyledi.

Bu replikler de, dizide yeni bir heyecan dalgası yarattı. Senaryoda yeni açılan bu hikaye ile entrika, gizli işler, oyunlar ve aldatmanın eksik olmadığı dizideki karmaşık ilişkiler yumağına bir yenisi eklenmiş oldu.

Bazı izleyiciler ise, Zeynep ve Yıldız’ın birbirine bu kadar zıt karakterde olmasından dolayı bu durumun çok şaşıracak bir şey olmadığını savunuyor.

Tabi izleyicilerin şimdi en merak ettiği nokta ise; Zeynep’in gerçek babasının kim olduğu…

Asuman’ın “Sen yanlış anladın. Ben seni aldatmadım” repliğinden dolayı “Zeynep acaba evlatlık mı? Annesi de Asuman değil mi?” tahminleri yapılsa da izleyiciler her karakterin hikayesi birbirine dolanan dizideki bu konuya esprili bir şekilde yaklaşıyor.

Sosyal medyada daha çok “Zeynep’in babası kesin Halit çıkar” ya da “Zeynep ve Dündar kardeştir” şeklindeki yorumlarla dizideki bu yeni konuyu ti’ye alıyorlar.

Oyuncuları:

Eda Ece
Onur Tuna
Şevval Sam
Sevda Erginci
Kıvanç Kasabalı
Talat Bulut

İlgili Haberler