SON DAKİKA
26 Haziran 2019 08:56

SON HABERLER

Yasak Elma 25 Şubat Pazartesi 34. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Başrollerinde Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut’un oynadıkları Yasak Elma dizisinin 33 bölümü 18 Şubat Pazartesi akşamı Fox TV ekranında izleyicilerle buluştu. Ender’in oyununa gelen ve hem kuzeni İrem hem de kız kardeşi Zeynep’i üzen Yıldız, ikisinin de tepkisiyle karşılaştı.

Yasak Elma dizisinin 34. yeni bölümü ise 25 Şubat Pazartesi akşamı ekranda yerini alacak. Ender’in oyunları devam ediyor. Dizinin 34. yeni bölümünden üst üste iki fragman yayınlandı. Videodan 34. yeni bölümden 2. fragmanı izleyebilirsiniz.

Peki dizinin 33. bölümünde neler olmuştu? Ayrıntılar şöyle:

Özellikle Zeynep’in “Artık benim ablam değilsin” diyerek görüşmek istemediği ve telefonlarını bile engellediği Yıldız, bu durumun sorumlusu olan Ender’den intikam aldı.

Caner ile Ender’in arasını açacak bir oyun tezgahlayan Yıldız, bunun için şirketin danışmasında çalışan bir kişiyi kullandı ve Emir’in hırsızlık yaptığı iddiasını ortaya sürdürdü.

Alihan, Zeynep ve Hakan da dahil, kimse bu olaya inanmasa da Emir lehine delil olmayınca, suçlamalar üzerine Emir işten atıldı. Bu olayın sorumlusu olarak Ender’in görülmesini sağlayan Yıldız, Caner’in ablasına sert tepki verip kapıyı suratına kapatmasıyla intikamını da almış oldu.

Ancak Ender’in intikamının acı olacağı da yeni bölüm tanıtımından anlaşılıyor. Yıldız’ı bir şekilde tehdit eden Ender’in, elindeki kozla onu yine bambaşka bir oyunun içine çekeceği görülüyor…

YAPIM: MED YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY
YÖNETMEN: NESLİHAN YEŞİLYURT
ÖYKÜ & SENARYO: MELİS CİVELEK – ZEYNEP SOYATA

Oyuncular:
Halit: Talat Bulut
Ender: Şevval Sam
Alihan: Onur Tuna
Yıldız: Eda Ece
Zeynep: Sevda Erginci
Zehra: Şafak Pekdemir

İlgili Haberler