SON DAKİKA
25 Ağustos 2019 09:01

SON HABERLER

Yasak Elma dizisinde büyük değişim! Hikaye nereye gidiyor? Oyuncular bir bir ayrılmaya başladı!

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisi 2. sezon finalinde gelen sürpriz gelişme, izleyenleri şok etmişti.

Dizinin en çok sevilen karakterleri Alihan ve Zeynep’in, yurt dışında yaşama kararı alıp gitmesinin ardından Sevda Erginci ve Onur Tuna diziye veda etmişti.

İkilinin ayrılışı izleyicide hala şok etkisini sürdürmekte. Diziyi bu ikili için izlediğini söyleyen pek çok izleyici, sosyal medyadan eleştirilerini yapmaya devam ediyorlar.

Sezon arasında ise ilk ayrılık haberi Yağmur karakteriyle ilgili oldu.

Ege Kökenli’nin oynadığı ve Yiğit ile Kaya’nın henüz kim olduğunu bilmedikleri oğulları ortaya çıkmıştı.

Yiğit ile sürekli yolları kesişen Yağmur arasında bir aşkın filizleneceği beklenirken, ani bir kararla Ege Kökenli’nin diziden ayrıldığı öğrenildi.

Sezon finalinde Yıldız’ın lüks bir araç içinde bir durağın önünde durması ve bankta oturan perişan haldeki Halit’i aracına çağırdığı sahne, Yasak Elma’nın yeni sezonunda pek çok yeni sürprizin habercisiydi adeta!

Bu sahneden sonra yeni bölümlerde çok fazla şeyin değişeceğini izleyici anladı ama yaşananlara anlam vermekte zorlandı.

Yasak Elma dizisinin yeni sezonunda yeni karakterlerin gireceği söylentisi zaten yapılmaktaydı. Özellikle Leyla isimli bir karakter üzerinde duruluyordu.

Tüm bu bilgilerin ışığında 2. ayrılık haberi de Talat Bulut’un oynadığı Halit Argun’un kızı Lila’yı oynayan Ayşegül Çınar’ın da diziye veda ettiği haberiyle bir şok dalgası daha geldi!

İzleyici bu noktadan sonra hikayenin nereye gittiğini anlamaya çalışıyor. Lila’ya nasıl bir hikaye uydurulacak? Hikayeden çıkışı nasıl bir yere oturtulacak?

Görünen o ki yeni sezonda bir zaman atlaması yaşanacak! Dizinin hikayesinin yanı sıra oyuncularda da değişiklikler olacak ve sürpriz yeni karakterlerin yanı sıra bazı isimler de diziye veda edecek.

Entrikası bol Yasak Elma dizisi, yeni sezonda çok şaşırtıcı sürprizlere gebe gibi duruyor.

İzleyicinin merakla beklediği yeni bölümlerin, geçtiğimiz sezonlardaki etkiyi yaratıp yaratmayacağı merakla bekleniyor…

İlgili Haberler