SON DAKİKA
25 Nisan 2019 20:48

SON HABERLER

Yasak Elma dizisinde yeni bir kişi ortaya çıkıyor! Kim bu Kaya Ekinci?

Fox TV’de ekrana gelen Yasak Elma dizisinin 37. bölümünde sürpriz bir isim ortaya çıkıyor.
Televizyongazetesi/Detay

Başrollerinde Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut’un oynadıkları dizinin yeni bölümünde Erim, Londra’dan dönüyor.

Ancak tek başına değil yanında sürpriz bir isimle. Oğlunu havalimanında karşılamaya giden Ender, Kaya Ekinci isimli bu kişiyi görünce büyük şok yaşıyor ve Caner’e, “Bittik biz!” sözleri dikkat çekiyor.

Holdinge yeni gelen Ceo Kaya Ekinci, Ender’in en büyük sınavı olacaktır.

Halit ise Alihan ile konuşması sırasında eski Genel Müdür’ünü yeniden çağırdığını anlatıyor ve Kaya Ekinci ismini veriyor.

Ender’in havalimanında görüp büyük endişe yaşadığı Kaya, diziye nasıl bir hikayeyle geliyor şimdiden büyük merak konusu.

Barış Kılıç’ın oynadığı Kaya Ekinci karakteri, yeni bölümde karşımıza çıkacak.

Bu arada bir komploya kurban giden Kemal, kendini Zehra ve Halit’e anlatmaya çalışırken Yıldız kurduğu kusursuz planın keyfini sürer.

Zeynep ve Dündar’ın düğünleri yaklaşırken, Zeynep’in kafasında soru işaretleri oluşmaya başlamıştır.

Yasak Elma 37. bölüm 2. tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Asuman, Mustafa’yı kızlarından uzak tutmak için elinden geleni yapacaktır. Dündar’ın ailesi Zeynep’le tanışmaya gelir. Alihan, Zeynep’le bir arada olamayacaklarına emin olup, önemli bir karar verir. Yıldız, Kemal’den oldukça rahatsız olmaya başlar ve bir şey yapmazsa evliliğinin tehlikeye gireceğini anlar.

İlgili Haberler