Ana sayfa Dizi Haberleri Yaza damgasını vuracak! Afili Aşk dizisi yayınlanmadan, izleyiciden geçer not almayı başardı!

Yaza damgasını vuracak! Afili Aşk dizisi yayınlanmadan, izleyiciden geçer not almayı başardı!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi/Detay – Kanal D’nin yeni yaz dizisi Afili Aşk, ilk bölümüyle 12 Haziran Çarşamba akşamı ekranlarda olacak.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisiyle yıldızı parlayan Çağlar Ertuğrul ile uzun süredir ekranlarda olmayan Burcu Özberk’i buluşturan dizi, hikayesiyle izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı.

Dizinin 1. bölümünden yayınlanan 3.  tanıtımla birlikte izleyiciler, merakla beklediklerini sosyal medyada ifade etmeye başladılar.

Romantik komedi tarzındaki dizide, Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in ekran uyumu yakaladıkları yorumlardan da belli olmakta.

Dram dizisinden sonra komedide oynayacak olan Ertuğrul’un hayranları, heyecanla oyuncunun sahnelerini beklediklerini söylüyorlar.

Kimi dizi izleyicilerinin “Yaza damgasını vurur bu dizi” yorumlarını yaptıkları Afili Aşk’ın fragmanı, çok eğlenceli bulunurken merakları da katladı.

Yaza damgasını vuracak! Afili Aşk dizisi yayınlanmadan, izleyiciden geçer not almayı başardı! 7

Afili Aşk dizisinin 1. bölüm konusu ve detaylar şöyle: 

Kerem, Ayşe’nin kalbini çalabilecek mi? İkiliyi bundan sonra neler bekliyor?

Yaz aylarına damga vuracak “Afili Aşk”ın başrollerini Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul paylaşırken, yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu, yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli üstleniyor.

Ayşe (Burcu Özberk) ve Kerem’in (Çağlar Ertuğrul) yolları kesiştikten sonra başlarına gelenlerin konu alındığı “Afili Aşk”, 12 Haziran Çarşamba 20.00’de Kanal D’de başlıyor!

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

İşte Afili Aşk 1. bölüm 3. fragmanı: