Ana sayfa Dizi İzle Yemin 21 Eylül Pazartesi 256. Bölüm Fragmanı İzle

Yemin 21 Eylül Pazartesi 256. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden Yemin 256. yeni bölümü ile ekrandaki yerini alacak. Dizinin 256. yeni bölümü 21 Eylül Pazartesi akşamı yayınlanacak. “Bana Acıman Gerekmez” sözünün öne çıktığı dizinin yeni bölümünden ilk fragmanı videoda bulabilirsiniz.

Narin’in Durumu Kemal’ı Yıktı! Feride, Seçimini Yaptı! Narin’in Son Durumu Kemal’i Şok Etti! Yemin dizisinde önemli gelişmeler yaşandı ve yeni bölümde de bu gelişmelerin sonrasında neler yaşanacağı merak ediliyor.

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını tutan Emir diğer yanda ise annesiyle hiç tanışmamış minicik bir yürek. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi ‘Yemin’ üçüncü sezonuyla 7 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi 20:45’te sevenleriyle buluşacak. Büyük depremler yaşayan Tarhun ailesi geçen kötü günlerin ardından toparlanabilecek mi? Emir Reyhan’dan sonra nasıl bir yol seçecek? Geride kalan masum bebek aileyi bir araya getirebilecek mi? Tüm sorular Yemin ile yanıt bulacak.

Yönetmenler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın, Koray Ocak

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov

Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalaşın
Kostüm Sorumlusu: Ceyda Koçlar