Ana sayfa Dizi Haberleri Yemin dizisinin Emir’i Gökberk Demirci büyük fırsat yakaladı!

Yemin dizisinin Emir’i Gökberk Demirci büyük fırsat yakaladı!

tarafından ker_def

Yemin dizisinde Reyhan karakterine hayat veren Özge Yağız, son dönemde bir hayli öne çıktı. Dizinin bir diğer başrol oynucusu Gökberk Demirci de hayran kitlesinin oluşmasıyla gündeme gelmekte… Demirci ve Yağız, Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Yemin sayesinde kendilerini gösterme fırsatı buldu.

Karamel yapımın, yapımcılığını üstlendiği kanal 7 ekranlarının sevilen dizi filmi “Yemin” reyting sıralamasındaki istikrarını korumayı başarıyor. Senaryo ve oyuncularıyla televizyon izleyicisini ekranlara bağlamayı başaran yapımın içinden birçok oyuncu ön plana çıkarken, başrol oyuncusu Gökberk Demirci fan kitlesiyle odak noktası oldu.

Televizyon ekranlarında devam eden yapımlar içinde başrol oyuncusu en çok merak edilen “Yemin” dizisinin başrolü Gökberk Demirci, gizemli olmayı ve işiyle gündemde olmayı tercih ettiğini ifade etti.

Yakışıklılığı yanında oyunculuğuyla da dikkatleri üzerine çeken Gökberk Demirci, “Hayatı abartısız gerektiği gibi yaşamayı seven biriyim, Yemin isimli dizi film benim için önemli bir çıkış oldu. Bu başarının arkasını getireceğim, ekranlardaki başarımızın en büyük sebebi izleyenlere saygımız büyük ve onun için yılmadan ekipçe çalışıyor, semeresini de görüyoruz” dedi.

Yemin dizisinin Emir'i Gökberk Demirci büyük fırsat yakaladı! 7

Yemin isimli günlük dizi filmde, Emir Tarhun adında genç ve başarılı bir iş adamına hayat veren sevilen oyuncu Gökberk Demirci, “Oynadığım karakterle duygusal yapısı ve anlayışlı tutumu dolayısıyla çok benzer yönlerimiz var, bu da gelen başarımda önemli etmen” vurgusunu yaptı.