SON DAKİKA
15 Eylül 2019 19:10

SON HABERLER

Yeni dizi Servet’in oyuncularından iddialı söz: Bu dizi çok farklı!

SHOW TV’nin romantik-dram türündeki yeni dizisi Servet bu akşam izleyiciyle ilk randevusuna çıkacak.

Oyuncu kadrosu, HT Magazin’le duygularını paylaştı: “Güzel bir ekiple güzel bir iş yapıyoruz.”


Genç neslin gözde oyuncularından Bahar Şahin, dizide canlandırdığı Ferah karakteri ile başrolü Yusuf Çim’le paylaşıyor. Ünlü oyuncu yeni projesiyle hissettiklerini bakın nasıl tanımlıyor: “Yapım, ekip ve oyuncu kadrosu ile çok güzel bir iş içerisindeyim. O yüzden çok heyecanlıyım. Güzel bir ekiple güzel bir iş yapmaya çalışıyoruz. Umarım ekrana da bu şekilde geçer. İyi ki bu projedeyim diliyorum.”

Dizide Can karakterini canlandıran erkek başrol oyuncu Yusuf Çim, rolüne nasıl hazırlandığını ve setteki ortamı şu sözlerle anlattı: “Ortaks Yapım çalışanlarıyla birlikte, çekimlere başlamadan önce karakterimi tanımak için bayağı vaktim oldu. Bu iş benim için diğerlerinden çok farklı. Özellikle Ali Sürmeli ve Arsen Gürzap’la çalışma fırsatı bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.”


KANBOLAT GÖRKEM ARSLAN: İyi bir ekip bir arada

Ekip ruhunun önemine dikkat çeken oyuncu Kanbolat Görkem Arslan, “Oldukça profesyonel bir bakış açısıyla çalışan yapım şirketimiz titiz çalışmalar sonucu iyi bir ekibi bir araya getirdi” diyor.

MİRAY AKAY: Tam bana göre bir rol

Küçük yaşlarından itibaren sahnede olan oyuncu Miray Akay, Narin karakterini kendine benzettiğini söylüyor: “Tam bana göre bir rol. Bu karakter için beni seçmelerinden gurur duydum.”


TÜLAY GÜNAY: Dizi için çok çalıştık

Dizinin usta isimlerinden Tülay Günal heyecanını “Seyircimize iyi bir iş sunmak için çok çalıştık. Herkesi bu gerçek masala davet ediyoruz. Takdir tabii ki izleyicinin” sözleriyle anlattı.

SERVET DİZİSİ TÜM TANITIMLAR VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

İlgili Haberler