SON DAKİKA
30 Eylül 2022 15:19

SON HABERLER

Yeni Gelin 58. bölüm fragmanı izle! Nazgül, altınların peşinde!

NAZGÜL KAYIP ALTINLARININ PEŞİNE DÜŞÜYOR!

Show TV’de ekrana gelen Süreç Film imzalı Yeni Gelin’in 58. bölüm tanıtımı yayınlandı. Baran Şirin’in temizlik takıntısına son vermeye çalışırken Nazgül, kayıp altınlarını bulmak için yanaşmaların peşine düşüyor. Hamile olan Bella, hareketlerine dikkat etmeyince Hazar’ın sert tepkisiyle karşılaşıyor.

İşte 20 Ekim Cumartesi günü yayınlanacak 58. yeni bölümden ilk görüntüler…

Yeni Gelin’in bu akşam ekrana gelen 57. bölümünde Möhteber; Asiye ve Ayşe’nin de gazına gelip otuz yıllık evliliğini ve konağı arkasında bırakıp, Baran ve Şirin’in yaşadığı baba evine döndü. Hazar için gelen güzeller güzeli fizyoterapi uzmanı Nazgül’ü çileden çıkardı. Çünkü konak güzel kadın istilasına uğruyordu ve gelinler savunmasızdı.

Yanaşmalar ve yeni gelen “güzel”den kocalarını korumaya çalışan Nazgül ve Afet, Bella’nın gözünü açmaya çalışsa da başarılı olamadı. Kumalarını sırtından hançerleyen Ayşe ve Asiye, Möhteber’i boşaması için Kalender’e baskı yapmaya başladı. Möhteber’in ise düşündüğü tek şey vardı; belediye başkanı olup Bozoklardan intikam almak. Konaktaki karışıklıktan dolayı herkesin gözünden kaçırdığı bir şey oldu. Konaktakilerin ihmal ettiği Türkmen’in yanında olmaya çalışan Bella, onun odasına girdiğinde acı bir manzarayla karşılaştı.

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, Yeni Gelin’de başrollerindeki Jessica May ve Tolga Mendi’nin yanı sıra Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar ve Renan Bilek gibi usta oyuncular da yer alıyor.

Yeni Gelin merakla beklenen yeni bölümüyle 20 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler