Ana sayfa Dizi Haberleri Yepyeni diziler geliyor! Hangi kanalda, hangi yeni diziler başlayacak İşte detaylar…

Yepyeni diziler geliyor! Hangi kanalda, hangi yeni diziler başlayacak İşte detaylar…

tarafından zk zk

Yakında Show TV’de izleyicisi ile buluşacak olan, yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Tehlikeli Karım dizisinin de çekimleri başladı.

Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımı da yayınlanan dizi evli bir çiftin aşk ile başlayan ilişkilerinin gün geçtikçe hayatın da yüklediği telaşla değişimini ele alıyor.

Bu değişim sonucunda bir kadının, bir erkeğin ve çevrelerindeki insanların şaşırtıcı bir şekilde nelere sebep olabileceğini suç, aşk ve kara mizah üçgeninde anlatacak olan Tehlikeli Karım izleyicisini her bölüm şaşırtmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını MF Yapım’ın, uygulayıcı yapımcılığını ise Şelale Baskıcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, senaryosunu Nalan Merter Savaş ve Vilmer Özçınar’ın yazdığı Tehlikeli Karım’ın başrollerini;Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir ve Mustafa Üstündağ, Bige Önal paylaşırken, kadroya Erdem Akakçe, Ceren Soylu, Fatih Dönmez, Nilay Erdönmez, Bihter Dinçel, Hakan Atalay ve Emine Şans Umar dahil oldu.

Aldatılan bir kadın için üç seçenek vardır; ayrılmak, affetmiş görünüp mücadele etmek ve görmezden gelmek. Derin bunların hiçbirini yapmadı!

Gonca Vuslateri’nin Anne dizisinden sonra bambaşka bir rolle ekrana geleceği dizi merakla bekleniyor. Dizinin yayın tarihi ise henüz netleşmedi.  Yakında ibaresiyle paylaşılan tanıtım filmi ise dikkat çekti.

(Haberin devamı için sonraki sayfaya tıklayınız…)