Ana sayfa Sosyal Medya Yeşim Ceren Bozoğlu ve Meral Asıltürk’ün değişimini görenler küçük dilini yutacak gibi oluyor!

Yeşim Ceren Bozoğlu ve Meral Asıltürk’ün değişimini görenler küçük dilini yutacak gibi oluyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, instagram hesabından yakın arkadaşları Rojda Demirer ve Meral Asiltürk ile fotoğrafını paylaştı. Haberimizin en altında bu fotoğrafı bulabilirsiniz.

Bu fotoğrafta çok dikkat çeken detaylar vardı. Yeşim Ceren Bozoğlu’nun kilolu hallerinden sıyrılıp nasıl farklılaştığı fotoğrafa da çok iyi yansımıştı.

blank

Ancak bir başka detay daha vardı ki, bazı takipçiler bunu kaçırmadı. Elde Var Hayat dizisinde Belgin, Beni Böyle Sev dizisinde Safiye, Adı Efsane dizisinde Nurcan karakterlerine hayat veren Meral Asiltürk’teki değişim de inanılmaz boyuttaydı.

Her iki oyuncu da kilo verdikten sonra bambaşka birine dönüştü. Meral Asiltürk, daha önce yaptığı açıklamada bu değişime kendisi de şaşırdığını hatta eski haline yabancılaştığını söylemişti.

blank

Asiltürk, “Her sabah Trt1’de Beni Böyle Sev’in tekrar bölümleri var,sürekli arkadaşlarım foto yolluyor kızım nerden nereye geldin diye,sabah tv’de gördüğümde ben bile yabancılaşmaya başladım kendime.Anneanneden-Merale dönüşüm kutlu olsun” şeklinde bir paylaşım yapmıştı.

Fotoğraflara bakınca iki ünlü oyuncudaki değişim gerçekten takdire şayan…

İşte 3 oyuncunun son hali:

Toplantılar ??? ve üç yapraklı yonca ☘️ (@dnzbarut yok yazıldı yine?? ✍? ) @meralim @rojdademirer__

blank