Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Yiğit Kirazcı yeni projesi için yeni tarz yaptı, herkes şaşkına döndü!

Yiğit Kirazcı yeni projesi için yeni tarz yaptı, herkes şaşkına döndü!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Magazin sayfalarında Pınar Deniz ile aşkının bitmesi ile geçtiğimiz aylarda gündemde olan Yiğit Kirazcı, ayrıca Evlilik Hakkında Her Şey isimli diziyi finalden önce veda eden isimler arasında da yer almıştı.

Son haftalarda pek de gündeme gelmeyen oyuncu, yeni bir proje müjdesiyle hayranlarının karşısına çıktı. Oyuncu, gizlilik sözleşmesi yaptığı için de bu projenin detaylarını vermek istemedi. Oyuncunun yeni rolü için imaj değişikliği yapması da dikkatlerden kaçmadı.  Kısa saçlı haliyle dikkat çeken oyuncunun bu haline hayranlarının beğenisini kazandı.

Yiğit Kirazcı yeni projesi için yeni tarz yaptı, herkes şaşkına döndü! 7

Yiğit Kirazcı, “Yeni sezonda yine gizlilik sözleşmesi olan, çok konuşamayacağım bir filmle anlaştım. Eylül ayının üçüncü haftası Doğu’ya gideceğiz, başlayacağız. O yüzden çok heyecanlıyım” diye konuştu.

Yiğit Kirazcı, filmin çekimlerinin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yapılacağını ifade ederken, bir baba kız hikayesi ile yeniden setlere dönüş yapacak.

Bir dram projesinde yer alan Yiğit Kirazcı, bu proje partnersiz bir şekilde yer alacak ve duygusal bir hikayenin başrolünde yeniden hayranlarının karşısında olacak.

Yeni saç stiliyle de dikkat çeken oyuncunun hayranları, saçlarının uzun halini sevdiklerini belirten yorumlar yapmıştı. Oyuncu, yaz ayı olduğu için saçlarını kısalttığını ve gerekirse uzatacağını sözlerine ekledi.