Ana sayfa Sosyal Medya Yıllar önce Binbir Gece dizisinde yaşanan olay, bu kez Aziz dizisinde yaşandı!

Yıllar önce Binbir Gece dizisinde yaşanan olay, bu kez Aziz dizisinde yaşandı!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Kanal D’de 2006-2009 yılları arasında yayınlanan Binbir Gece dizisi, izleyenlerin hala hatıralarında. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in başrolünde oynadıkları dizinin ilk bölümünde yaşanan bir sahne, adeta dizi tarihimize geçen şaşırtıcı bir ahlaksız teklifle çok konuşulmuştu.

Dizide Korel’in oynadığı Şehrazat, lösemi olan oğlunun tedavisi için büyük bir paraya ihtiyaç duyuyordu. Eşini kaybeden kadın, paranın bir kısmını tamamlayamayınca Ergenç’in oynadığı Onur’dan borç olarak istiyordu. Onur’un kendisiyle bir gece birlikte olması karşılığında bu parayı vereceğini söylemesi ve ahlaksız bir teklifte bulunması, Binbir Gece dizisine damga vuran bir olaydı.

Bu benzer bir durum Show TV’nin Aziz dizisinde yaşandı. Dizide Fırat Tanış’ın hayat verdiği Pierre, içten içe bağlandığı ve aşık olduğu Efnan’ın Aziz ile evlenmesinden dolayı büyük bir çöküş yaşamıştı. Kasabada yapılan düğünü kıskançlıkla izleyen Pierre, bambaşka planlarla Aziz ve Efnan’ın mutlu olmasını engellemeye kararlıydı. Efnan’ı Aziz’in hayatı ile tehdit eden Pierre, ahlaksız bir teklif sundu. Efnan’a bir gece kendisi ile birlikte olmasını teklif etti.

Yıllar önce Binbir Gece dizisinde yaşanan olay, bu kez Aziz dizisinde yaşandı! 26

Düğün sırasında Pierre’nin kurduğu kumpas ile Peder öldürülmek istenmişti. Ortalığı karıştıracak bu adımı farkeden Aziz, kendisini kurşunun önüne attı. Bu hafta ekrana gelen 19. bölümde Aziz, ölüm ile burun buruna geldiği bu yaralanma sonrasında hayatı tehlikeye girdi.

Doktorun ölmek üzere olduğu Aziz’i kurtarmasına engel olmaya çalışan Pierre, doktoru tutuklatarak götürdü. Acı içinde bu duruma engel olmak isteyen Efnan’a Pierre, doktorun Aziz’i kurtarması karşılığında kendisiyle birlikte olmasını teklif etti. İşte dizide yaşanan bu olayı izleyenler, yıllar önce Binbir Gece dizisindeki benzer durumu hatırladılar.

Cuma akşamlarına damga vuran O3 Medya imzalı dizi, yine çok çarpıcı sahnelerle ekrana geldi. Dizi, bu hafta da izleyenleri ekran başına toplayarak heyecanlı ve aksiyonu yüksek anlara sahne oldu…

de Show TV’de!