Ana sayfa Dizi Haberleri Yolları ayrıldı ama Sevda Erginci, Onur Tuna’ya büyük jest yaptı!

Yolları ayrıldı ama Sevda Erginci, Onur Tuna’ya büyük jest yaptı!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi/Detay – Fox TV’nin entrikası bol dizisi Yasak Elma’nın sezon finalinde Alihan ve Zeynep karakterleri diziden çıkmıştı.

Dolayısıyla Onur Tuna ve Sevda Erginci de diziden ayrılmışlardı. Başlangıçta dizide boy farkları nedeniyle olmadık eleştirilerin muhatabı olan Erginci ve Tuna, dizinin ilerleyen bölümlerinde birbirlerine yakıştırıldılar.

İkilinin bir anda diziden ayrılması izleyicilerde şok etkisi yaratırken, yeni sezona başlayan Yasak Elma’nın kimi izleyenleri de Zeynep ve Alihan olmayınca dizinin tadının da kalmadığı görüşünde.

Ancak iki oyuncu da tüm bu konuşulanların dışında önlerine bakıyorlar. Onur Tuna, yaz sezonunda Tuvana Türkay ile ‘Ağır Romantik’ isimli filmde rol alırken, aynı zamanda Fox’un yeni dizisi Mucize Doktor’la da ekranlara geri döndü.

Sevda Erginci ise Star TV’nin yeni dizisi Sevgili Geçmiş ile ekrana gelmek için gün sayıyor.

Kamera önünde iki aşığı oynayan Erginci ve Tuna, gerçek hayatta da iyi arkadaşlar.

Dizide partner olan ikili, zaman zaman sosyal medyadan birbirlerine jest yapmaya da devam ediyorlar.

Son olarak Sevda Erginci, Onur Tuna’nın oynadığı Mucize Doktor dizisinin yayınlanmasının ardından eski partneri Onur Tuna için söylediği sözlerle dikkat çekti.

Erginci, Tuna’ya olan yakınlığını da ortaya koyan “En birinci partnerim” sözünü kullanarak büyük bir jest yapmış oldu.

Erginci, diziden bir bölümü yayınladığı instagram hesabından “En birinci partnerimin yeni işi, yolu uzun olsun” notunu düştü.

İşte o paylaşım:

Yolları ayrıldı ama Sevda Erginci, Onur Tuna'ya büyük jest yaptı! 7