Ana sayfa Dizi Haberleri Yurdaer Okur ile Sevda Erginci sahneleri Sevgili Geçmiş’in sürprizi olacak

Yurdaer Okur ile Sevda Erginci sahneleri Sevgili Geçmiş’in sürprizi olacak

tarafından ker_def

“Sevgili Geçmiş”, 25 Ekim Cuma izleyici ile buluşacak. Merakla beklenen dizinin ilk bölümünde Yurdaer Okur, ‘Tekin Malik’ karakteri ile ekrana gelecek.

Performansı ile göz dolduran, başarılı oyuncu Okur’un, İpek (Sevda Erginci) ile olduğu olduğu sahnelerde tansiyon yükselecek. Okur’un dizinin ilk bölümüne damga vuracağı sahnelerde Sevda Erginci’nin performansı da çok konuşulacak.

Yurdaer Okur ile Sevda Erginci sahneleri Sevgili Geçmiş'in sürprizi olacak 8

Üç kız kardeş ve sakladıkları büyük sır!

Birbirlerinden tamamen habersiz üç genç kadın bir gün birer mektup alır ve hayatları sonsuza kadar değişir.

Yapımcılığını Süreç Film, Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, oyuncu kadrosunda; Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk’un yer aldığı “Sevgili Geçmiş” soluk soluğa izlenecek hikayesi ile Star ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Yurdaer Okur ile Sevda Erginci sahneleri Sevgili Geçmiş'in sürprizi olacak 9

Birbirinden habersiz üç kardeşin etkileyici ve sürükleyici hikayesini anlatan “Sevgili Geçmiş” üç kadının gerçeklere giden yolda karşılarına çıkan zorlukları konu ediniyor.

“Sevgili Geçmiş” in senaryosunu Funda Alp kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturuyor.

SEVGİLİ GEÇMİŞ KONUSU:

Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar. Ama düğün gecesi kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır.

Biri müzisyen, diğeri doktor, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve birlikte yaşamaya mecbur kalırlar. Bir kriz durumunda oluşan bu mecburiyet hali zamanla yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır.