SON DAKİKA
15 Eylül 2019 18:57

SON HABERLER

Yusuf Çim, bir sezonda iki kez hüsrana uğradı! Servet dizisi de tutmadı, final yapıyor!

Sezon başında Seren Şirince ile birlikte rol aldıkları Seven Ne Yapmaz dizisiyle atv’de ekrana gelen Yusuf Çim, sezon sonuna doğru ise Servet dizisinde rol aldı. Ancak bu sezon Yusuf Çim için büyük bir şanssızlık daha yaşandı ve dizi tutmadı!

Başrollerini Yusuf Çim ve Bahar Şahin’in paylaştıkları, Show TV’nin Ortaks Yapım imzalı iddialı dizisi Servet, Perşembe akşamı yayınlanacak olan 4. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Yapımını Ortaks Yapım’ın gerçekleştirdiği, yapımcılığını Müge Turalı Pak, Melda Perahya Yalçın ve Mehmetcan Yüksel’in üstlendiği, proje tasarımını Birsel Çıkıncı’nın yaptığı ve senaryosunu Murat Boyacıoğlu’nun yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturuyor.

Genç jenerasyonun gözde oyuncularından Yusuf Çim ve Bahar Şahin’in başrollerini paylaştığı dizide Ali Sürmeli, Arsen Gürzap, Tülay Günal, Kanbolat Görkem Arslan, Baran Bölükbaşı, Cemre Gümeli,Alicia Kapudağ, Barış Yalçın, Bora Cengiz, Evren Duyal, Bekir Çiçekdemir, Deniz Atam, Ahmet Kaynak, Kadim Yaşar, Selahattin Töz, Miray Akay gibi güçlü isimler de yer aldı.

İlgili Haberler