SON DAKİKA
20 Ağustos 2022 00:07

SON HABERLER

Yusuf Çim ve Ali Burak Ceylan, film için motora bindi, kaza yaptılar…

Dizilerin sevilen oyuncularından Yusuf Çim ve Ali Burak Ceylan, şu sıralar bir İran-Türkiye ortak filmi için kamera karşısına geçti.

‘Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle’ isimli film için motorsiklete binen iki oyuncu, küçük bir kaza atlattı.

Rol gereği polisle bir kovalamaca yaşayan başrol oyuncusu Ali Burak Ceylan’ın dar sokaklarda motor kullandığı sahneler, İstanbul’un tarihi semtlerinden Balat Kadırga sokaklarında çekildi.

Trafiğe kapalı gerçekleştirilen çekimler esnasında yüksek hızdan dolayı küçük bir kaza atlatan oyuncu, sahneyi yara almadan bitirirken kullandığı motorda hasar oluştu.

Takip sahnelerinin çekimleri 3 ayrı günde gerçekleşti ve ayrıca sahneyi daha iyi yansıtabilmek adına drone görüntüleri de alındı.

FİLMİN KONUSU
İstanbul ve İran’da 7 haftada çekilen ‘Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle’ filmi; yakışıklı ve yardımsever Emre’nin (Yusuf Çim), en yakın arkadaşı Hakan (Ali Burak Ceylan) tarafından düzenlenen bir planla hayatının bambaşka bir yola girmesini anlatıyor. Emre, kimsesiz ‘Cennet Çocukları’ için mücadele ederken dünyasına dahil olan aşk duygusunun ona kattıklarıyla beraber farklı bir sürece giriyor.

Film, Alp Tekin / Hüzzam Film yapımcılığında ve Mehrdad Ghaffarzadeh yönetmenliğinde 29 Mart’ta izleyiciyle buluşacak. (Milliyet)

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler