Ana sayfa Dizi Fragmanları Zalim İstanbul 10. Bölüm 2. Fragmanı! Agah’ı yıkan gelişme!

Zalim İstanbul 10. Bölüm 2. Fragmanı! Agah’ı yıkan gelişme!

tarafından ker_def

2. sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanan Zalim İstanbul 10. bölümüyle 9 Eylül Pazartesi akşamı ekrandaki yerini alacak. Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Simay Barlas, Bahar Şahin, Ozan Dolunay, Berker Güven gibi önemli isimleri kadrosunda bulunan dizinin yeni bölümünde neler olacağı ile ilgili merakları artıran bir fragman geldi. Zalim İstanbul 10. bölüm 2. fragmanını videodan izleyebilirsiniz. Peki neler yaşanacak? Nedim’i tamamen kaybettiğini düşünen Agah, yıkılıyor! Zalim İstanbul yeni sezonuyla pazartesi Kanal D’de başlıyor!

Karaçay ailesinden kaçan Cemre ve Nedim uzaklarda birbirlerine tutunmaya çalışırken diğer tarafta kıyametler kopar. Yeğeninin Cemre tarafından kaçırıldığını düşünen Agah çılgına döner ve tüm gazabını Seher ve ailesine yöneltir. Çünkü abisinin emaneti Nedim’i bulmak zorundadır. Neye uğradığını şaşıran ise sadece Karaçay ailesi değildir, Seher de kızı için oldukça endişelidir. Şeniz ve Cenk ise gerçeklerin ortaya çıkacağından dolayı korku içindedir.

Agah, Cemre ve Nedim’i bulacak mı? 

Zalim İstanbul yeni sezonuyla Pazartesi günü saat 20.00’de Kanal D’de başlıyor!

DETAYLAR…

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.

Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)