Ana sayfa Dizi Fragmanları Zalim İstanbul 10. Bölüm 3. Fragmanı İzle! Cemre ve Nedim tehlikede!

Zalim İstanbul 10. Bölüm 3. Fragmanı İzle! Cemre ve Nedim tehlikede!

tarafından ker_def

Zalim İstanbul 10. Bölümü 9 Eylül Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Şeniz kendini kurtarmak için Cemre ve Nedim’in peşine düşüyor! Zalim İstanbul yeni sezonuyla pazartesi Kanal D’de başlıyor! Videodan 10. yeni bölümden 3. fragmanı izleyebilirsiniz.

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Bahar Şahin gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan dizide özellikle Nedim karakterine hayat veren Berker Güven, itici güç konumda Nedim’e 2. sezonda neler olacağı,, dizinin gidişatını da belirleyecektir.

Herkes uzaklara kaçan Cemre ve Nedim’in peşindedir. Agah, Nedim için Seher ise Cemre için endişelenirken sadece kendi için endişelenen biri vardır, Şeniz! Yaptıklarının ortaya çıkacağından korkan Şeniz, Cemre ve Nedim’i yakalaması için adam tutar. Amacı onları Agah’tan önce yakalamaktır. Nedim’i korumaya çalışan Cemre ise yakalanma ihtimalinden dolayı tedirgindir.

Şeniz’in planları başarılı olacak mı?

Zalim İstanbul yeni sezonuyla Pazartesi günü saat 20.00’de Kanal D’de başlıyor!

Dizinin Ayrıntıları:

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.

Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)