SON DAKİKA
17 Eylül 2019 19:14

SON HABERLER

Zalim İstanbul 2. sezonu çok farklı olacak, ilk işaretler geldi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Zalim İstanbul, geçtiğimiz sezon Kanal D ekranın da hem de Pazartesi günü zorlu bir akşamda başarılı olmuştu.

Avşar Film’in yapımını üstlendiği Zalim İstanbul dizisinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas gibi önemli isimler bulunmakta.

Dizinin hikayesi, çekimleri ve oyuncu kadrosunun iyi seçilmiş olması başarıda önemli bir etkendi…

İlk sezonunda hızlı bir çıkış yapan Zalim İstanbul, 2. sezonda da başarılı olacağının işaretlerini vermeye başlandı.

Sette çalışmalar yakın zaman önce başlamıştı. Dizinin Eylül ayında yeni bölümlerinin ekrana gelmesi bekleniyor.

2. sezonda dikkat çeken yeni detaylar ise Antakya’da başlayan ve İstanbul’a uzanan hikayede yeniden başlangıç noktasına dönülmesi olacak.

Hikayede nasıl bir geri dönüş olacağı ve bunun sonuçlarının dizinin gidişatına nasıl etkilerde bulunacağı merak konusu… Hatay Altınözü’nde bir pazar yerinde çekimler yapılacak ve bunun için oyuncu arayışlarına başlandı.

Figüran olmak isteyenlerden başvuruda bulunmaları isteniyor. Yaş sınırlaması, cinsiyet veya tecrübe aranmıyor. Seçilen vatandaşlar kamera önü eğitimi alacak. Tamamen ücretsiz olacak ve dizinin bazı sahnelerinde yer alabilecekler.

Oyuncu arayışındaki ajanstan verilen bilgiye göre Pazartesi günü 10.00 ile 17.00 arasında Altınözü semt pazarı önünde toplantı gerçekleştirilecek.

Altınözü’nde çekilecek sahnelerde rol almak isteyen herkes de davet edildi.

Yurt dışında da yayınlanmakta olan dizinin 2. sezonu büyük heyecanla bekleniyor.

İlgili Haberler