SON DAKİKA
17 Eylül 2019 19:15

SON HABERLER

Zalim İstanbul dizisinde her şey değişti hatta Cemre bile!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Vatanım Sensin dizisinde Aleksi karakteri ile beğeni toplayan Berker Güven’i Zalim İstanbul dizisinde Nedim olarak görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Bir oyuncu bu kadar mı değişir? diyenler çoğunlukta…

Zalim İstanbul dizisinin 2. sezon fragmanı yayınlandı. Nedim, yürüyerek konağa gelince herkesi bir şaşkınlık aldı. İzleyiciler de bu duruma bir hayli şaşırdıklarını belirten yorumlarda bulunmakta.

2. sezon fragmanı sosyal medyada bir hayli beğeni topladı.Fragman üzerine ilginç, eğlenceli yorumlar da yapıldı.

Bir izleyici,”Her şey değişmiş bir Cemre’nin kıyafetleri hariç” diyerek güldürdü.

Bir başka dizi hayranı Cemre’ye öz güven gelmesini öne çıkarttı. Sera Kutlubey’in canlandırdığı Cemre karakterinin havalı yürüyüşü de dikkat çekti.

Berker Güven’in canlandırdığı Nedim karakterinin bu sezon herkesin korkulu rüyası olmasını bekleyen Zalim İstanbul izleyicileri, Nedim’i bu halde görünce bu durumdan çok memnun oldu.

“Nedim gelsin, bütün ahlaksızlıkları aydınlığa çıkarsın” diyen dizi hayranları,Berker Güven’in karizmasından da çok etkilendiklerini belirtiyorlar.

Fragmanı çok beğenen Zalim İstanbul hayranları, “Mekanın sahibi geldi” diyerek, son günlerin çok konuşulan klişe bu sözüne de atıf yaptı.

İşte Zalim İstanbul 2. sezon fragmanı:

Başrollerinde Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Neriman), Gamze Demirbilek’in (Nurten) olduğu Zalim istanbul yakında Kanal D’de başlıyor!

Zalim İstanbul’un sezon finalinde Ceren, Nedim’in sakat halinden korktuğu için gece kollarını bağlar. Bu kendisi için aldığı bir önlemdir; fakat, Cemre’nin karar vermesine neden olur. Nedim’in düğün gecesi Cemre onunla konuşmak için odaya girer. Çok üzgündür. Bu sırada Nedim’in kollarındaki ip izlerini görür. Ceren’in yaptığını onaylayan Nedim’in gözlerine bakar ve cesurca bir karar alır. Bu kararını ona da söyler. Nedim’den olur tepkisi geldiğinde harekete geçer. Nedim’i köşkten kaçırır. Gemiye binen Cemre ve Nedim mutluluğa doğru yol alırlar…

Yeni sezon Cemre ve Nedim’in konağa dönüşüyle mi başlıyor? Karaçay malikanesine yürüyerek gelen kişi Nedim mi?

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.

İlgili Haberler