SON DAKİKA
30 Eylül 2022 20:22

SON HABERLER

Ah be Boncuk, meğer neler yaşamışsın! Kırmızı Oda’da Boncuk’un üzücü hikayesi ortaya çıktı

Televizyongazetesi.com/Detay – Fox TV’de dün akşam 15. bölümü yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde, Burcu Biricik’in oynadığı Boncuk’un geçmişine gidildi. Boncuk’un Hollanda’da nasıl yapayalnız günler geçirdiği öğrenilirken, bir anda ermişlerle konuşmaya başlayan genç kadının çocukluğunda yaşadığı acı olayla gün yüzüne çıktı.

Hep gülen yüzüyle ekrana gelen Boncuk’un acı hikayesinde, babasının kendisine ve ailesine yaşattığı travmanın etkisi ilk kez görüldü.

Boncuk, daha küçücük bir çocukken, annesi ve ablası ile birlikte bir akşam büyük bir şok yaşıyorlar. Babaları eve bir arkadaşını getireceğini söylüyor ve hazırlık yapılıyor. Ancak gelen kişi babasının metresi çıkıyor.

Kadın umarsız bir tavırla eve gelip oturuyor ve annesi de babası ve o kadına hizmet etmek durumunda kalıyor.

Boncuk, kırmızı kıyafetli, yanağında beni olan, şuh kahkahalar atan bu kadınla birlikte ilerleyen yaşlarında kocası tarafından kabul görülebilmek için bu şekilde olmak gerektiğine inanıyor.

O yüzden, Hollanda’da kendisiyle ilgilenmeyen, arkadaşı olmasına izin vermeyen, sadece hizmet isteyen kocasının onu haketmediğini düşünüyor.

Bu yüzden ermişlerin ona ‘Sana başka birini bulduk’ sözleri, aslında kendi içinde kendisinin isteği.

Bir ara kocası Sadık’ın kendisiyle ilgilenmesi için yanağına ben yapan Boncuk, bu çabasının da nafile olduğunu görüyor. Boncuk, gittikçe içine kapanırken, psikolojik sorunları da artıyor.

Yeni bölümde Boncuk’un çocukluğuna gidilerek yaşadıkları da anlatıldı. Annesinin ağlamasına dayanamayan Boncuk, babasının metresine kızarken, babasından tokat da yedi. Yaşadıkları bu ağır travma ortaya çıkınca, Boncuk’un davranışlarının nedeni daha iyi anlaşıldı.

O sahneyi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz…

Boncuk’un durumuyla ilgili izleyenlerden gelen bazı yorumlar da şöyle:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler