SON DAKİKA
27 Mayıs 2019 12:20

SON HABERLER

Ah Kalbim 21 Nisan Pazar 318. bölümünde Tanu yenildiğini anlıyor!

Ah Kalbim heyecan dolu 318. bölümüyle 21 Nisan Pazar akşamı izleyicilerle Kanal 7 ekranında buluşacak. Ah Kalbim’de Pazar günü Tanu her yerde Pragya ve Abhi’yi birlikte görünce yenildiğini anlar. Bunun üzerine daha çok öfkelenen Tanu Abhi’nin canını yakmak ister. Tanu’nun hamlesi ne olacak? Videodan dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Abhi Tanu’ya King’e herşeyi anlatmasının çok iyi olacağını ve bu sayede Pragya’yla kavuşacaklarını söyleyince Tanu bundan vazgeçer. Mitali kızının Tarun’la nişanlanmasından dolayı çok öfkelidir ve herkesten intikam almayı kafasına koyar. Tanu Disha’nın karşısına çıkıp başarılı olamayacağını söyler. Disha ise Tanu’ya başarılı olamayacağını ve Abhi ile Pragya’nın bir şekilde birleşeceğini belirtir. Abhi ve Pragya’nın şakalaşmaları Disha’yı mutlu ederken Tanu çok gerilir. Yenildiğini anlayan Tanu ne yapacak?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

317. bölümde neler olmuştu?

Tarun ve Niha’nın düğün töreni için herkes toplanır. Aliya ve Tanu ise bu düğünü engellemek için ellerinden geleni yapacaklardır. Tanu’nun Pragya’yla olan sorunu da asla bitmez. King’e Abhi ve Pragya’nın ilişkisini söylemek için harekete geçer.

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan Tür: Romantik- Drama

İlgili Haberler