Ana sayfa Dizi Haberleri Ah Nerede dizisi beklentileri karşılamakta zorlanıyor ama birçok kişiye göre hak ettiği bu değil!

Ah Nerede dizisi beklentileri karşılamakta zorlanıyor ama birçok kişiye göre hak ettiği bu değil!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Cuma akşamları Star TV ekranında yayınlanmakta olan Ah Nerede isimli dizinin reytingleri diğer yaz dizileri ile karşılaştırıldığında biraz daha düşük gözüküyor. Birçok yaz dizisinden daha az reytingler alabilen Ah Nerede, dördüncü bölümü ile Cuma günü yayınlandı.

Tüm kişiler kategorisinde dördüncülük elde eden, AB ve ABC1 kategorilerinde ise dokuzunculuklar alan Ah Nerede dizisinin sadık takipçileri ise bu durumun dizinin hakkı olmadığı düşüncesine sahip. Oktay Çubuk ile Nil Keser ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin eğlenceli hikayesine tutuklu kalan geniş bir izleyici kitlesi var. Sosyal medyada da etkili çıkışlar yapabilen Ah Nerede, 1975 yılında çekilen film versiyonu nedeniyle çok konuşuldu.

Ah Nerede dizisi beklentileri karşılamakta zorlanıyor ama birçok kişiye göre hak ettiği bu değil! 1

Hem merak uyandıran hikayesi hem ekrandaki eğlenceli dizilerden birisi olması hem de iyi bir oyuncu kadrosunun bir araya gelmesi Ah Nerede’yi öne çıkartan detaylar olmuştu. Ancak dizinin reyting sonuçlarının beklentilerin altında kalmaya devam etmesi büyük bir handikap olarak gözüküyor

Sosyal medyaya yansıyan yorumlarda Ah Nerede dizisinin bu düşük reytingleri hak etmediğine yönelik değerlendirmeler öne çıkıyor.

Birçok izleyici için bu reytingler aldatıcı ve hak edilenden çok daha düşük. Ah Nerede dizisinin düşük reytingler nedeniyle erken final yapma ihtimalini de düşünen izleyiciler, bu durumdan çok korkuyor.

Ah Nerede dizisi beklentileri karşılamakta zorlanıyor ama birçok kişiye göre hak ettiği bu değil! 2

Yaz döneminin güzel, sempatik, eğlenceli bir dizisi olarak Ah Nerede izleyenleri rahatlatan bir yapım oldu. Ancak reytinglerin bir miktar daha yukarı çıkması daha güçlü bir yapım olmasını sağlayacaktır.