SON DAKİKA
13 Ağustos 2022 04:30

SON HABERLER

Masumlar Apartmanı’nda Ezgi Mola’nın son halini fark ettiniz mi?

Televizyongazetesi.com/Detay – TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi, yeni sezonda büyük ses getiren projelerden bir tanesi. Gerçek hayat hikayesinden alındığı için izleyicinin ilgisi de büyük. Ancak tabii ki bu ilginin tek nedeni hikayenin gerçekliği değil. Aynı zamanda oyuncu kadrosu ve başarılı performanslarıyla ekranda döktüren ünlüler.

Ezgi Mola da bu isimlerden birisi. Oyuncu, uzun yıllardır dizilerde oynamıyordu. Tam 8 yıl boyunca gelen hiç bir teklifi kabul etmemişti. Ancak Masumlar Apartmanı dizisinin gerçek hikayesini Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabından okuyan ve sonrasında senaryoyu da gören oyuncu, Safiye’yi oynama teklifini kabul etti.

Şimdilerde Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah ile birlikte dizide müthiş bir performans sergiliyor. Her hafta adeta izleyenleri ekrana kilitleyen bölümlerde en çok konuşulan isimlerin başında da Safiye ve dolayısıyla Ezgi Mola geliyor.

Yoğun bir set ortamında ve pandemi koşullarında ayrıca bir özen gösteren çalışmalar yürütülmekte. Setteki bu yorucu tempo ile birlikte dizide takıntılı ve titizlik hastası bir kadını oynayan Ezgi Mola, evinde de titiz bir kişi olduğunu sosyal medya paylaşımlarıyla gösteriyor.

Oyuncunun ne kadar iştahlı olduğunu da onun sayfasını takip edenler biliyor. Kimi zaman diyetlerle kilo veren oyuncu, kimi zaman da kendini tutamayanlardan. Mola’nın yoğun iş temposu sırasında bir de diyet yaptığı ortaya çıktı.

Dizide kız kardeşi Neriman’ı oynayan Gizem Katmer, sette sırasını beklerken bir şeyler yiyen Ezgi Mola’yı çekmiş. Mola’nın kendisini kandıra kandıra 5 kilo verdiğini not düşmüş paylaşıma.

Ezgi Mola’nın kalorisi düşük ama doygunluk veren gıdalarla beslenerek kilo verdiği anlaşılıyor bu süreçte. Oyuncunun sezon başındaki ilk hali ile bugünkü hali arasında da bir farklılık olduğu dikkatli gözlerden kaçmıyor!

 

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler