SON DAKİKA
15 Ağustos 2022 01:01

SON HABERLER

Anıl Tetik ile Hilmi Cem İntepe hayranlarına çok önemli mesaj!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Perşembe akşamları TRT1 ekranında yayınlanmakta olan Tek Yürek dizisinde başrolde yer alan Anıl Tetik, bugün instagram hesabından paylaşımda bulundu.

Anıl Tetik’in bu paylaşımına yorum yazan isim rol arkadaşı Hilmi Cem İntepe oldu…

İntepe, “Yandı buralar kardeşim” diyerek etkileşimde bulundu.

İki ünlü oyuncu arasındaki bu mesajlaşma aralarındaki samimiyeti de ortaya koyuyordu.

Hayranlara verilen mesaj ise netti aslında. Sosyal medyada Anıl Tetik’in hep öne çıkmaya çalıştığı ve Hilmi Cem İntepe’den rol çaldığını düşünen kimi hayranlar bu durumu protesto etmekteydi.

İntepe ile Tetik’in bu etkileşimi aslında hayranlarına “Biz arkadaşız” mesajıydı…

İşte Anıl Tetik’in o paylaşımı:

#areyouthere ?

Anıl Tetik kimdir?

Anıl Tetik, 1990 yılında İstanbul Küçükçekmece’de dünyaya gelmiştir. Kadir Has Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünü mezunudur. Başarılı bir motor sporcusu olan Tetik Survivor yarışması ile halk tarafından tanınmıştır. Tetik, 19 yaşındayken motor sporları için yoğun bir diyet yaparak 100 kilodan 75 kiloya 4 ayda düşmüştür.Survivor Anıl Tetik, motor sporlarında iki kez Türkiye birinciliği ve son olarak Doğu Avrupa Pist Şampiyonası’nda da birincilik elde ederek üçte üç derece yapmıştır. Hayat Bazen Tatlıdır ve Alemin Kralı adlı dizilerde yer alarak oyunculuk hayatına da atılmıştır. Kızlarım İçin ve TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Tek Yürek Anıl Tetik’in oyuncu kadrosunda bulunduğu yapımlar arasında yer almaktadır…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler