SON DAKİKA
9 Aralık 2022 06:17

SON HABERLER

Arıza dizisinde ayrılık var, sürprizler üst üste geliyor

Show TV’de ekrana gelen ve beğeni ile izlenen O3 Medya imzalı Arıza’nın yeni bölümünden ikinci ön izleme sahnesi yayınlandı. Pazar akşamlarının sevilen dizisinde Arıza ve Halide’nin arasına zorunlu ayrılık girdi.  Aşkları kötü adamların engeline takıldı. Tutsak olan Halide’nin durumu izleyiciler tarafından büyük merak konusu olmaya devam ediyor… Nursel Köse ve Rüzgar Aksoy’un diziye heyecan kattığı son bölümler dikkat çekiciydi… Arıza dizisinde önemli bir değişim süreci yaşanıyor.

Halide’nin alıkonulduğu yerde Ali Rıza ile romantik bir anısını hatırladığı sahnede ikilinin evlilik teklifi sonrası kurdukları hayaller ekranlara geliyor. Halide’nin kaçırıldığı yerden nasıl kurtulacağı ise büyük merak konusu oluyor. Ali Rıza, Balaban’ı arayarak Halide’nin yerini öğrenmeye çalışır ama Balaban, Halide’yi kendisinin kaçırmadığını söyler.

İhtiyar ise bu işin arkasında Balaban’ın olduğunu düşünür ve Burak’a, Balaban’ı kendisine getirmesini emreder. Halide, tutsak edildiği yerde karşısına çıkan Balaban’dan, ailesinin ölümüyle ilgili şimdiye kadar duymadığı şeyler duyar ve şoke olur. İhtiyar, Balaban’ı karşısına oturtur ama ona masada bir yer vermeye şimdilik niyetli değildir, ta ki Ali Rıza ve Halide’yi bekleyen sürprize şahit olana dek.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’nın kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Rüzgar Aksoy ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül ve Nursel Köse gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza’nın merakla beklenen yeni bölümü yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler