SON DAKİKA
21 Eylül 2019 03:48

SON HABERLER

Arka Sokaklar 14. sezonu 13 Eylül’de başlıyor! Yeni fragmanda büyük müjde!

Arka Sokaklar 14.sezonu 13 Eylül Cuma günü yayınlanacak olan bölümle başlayacak.Zafer Ergin,Şevket Çoruh ve Özgür Ozan’ın başrollerinde yer aldığı diziin 14. sezon 2.fragmanı yayınlandı. Rıza baba, Mesut komiserin resmini panodan alıyor. Mesut yaralı olarak kurtulmuştur ama koltuk değnekleri ile yürümektedir. Fragmandan detayları bulabilirsiniz.

Arka Sokaklar yeni sezon 2. fragmanı yayında! Mesut’a ne oldu? Resmi neden panodan kaldırıldı? Arka Sokaklar heyecan ve merak dolu yeni sezonuyla 13 Eylül’de başlıyor!

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Arka Sokaklar yeni sezonuyla 13 Eylül Cuma 20.00’de Kanal D’de!

İlgili Haberler