Ana sayfa Dizi İzle Aşk Bir Rüya 18 Mayıs Pazartesi 89. Bölüm Fragmanı İzle

Aşk Bir Rüya 18 Mayıs Pazartesi 89. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 18 Mayıs Pazartesi tarihli 89. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak.Dizinin yeni bölümünden ilk detayları haberimizde bulabilirsiniz. Bihan ve Thapki için yeniden düğün yapılma kararı alınır. Dhruv düğün planlamasını üstlenince herkes çok şaşırır. Dhruv’un aklından geçen ne?

Şada’nın Thapki’ye kurduğu tuzaklar ve aslında hamile olmadığı ortaya çıkınca Vasu onu evden kovar. Fakat Dhruv, annesine itiraz edip onu evden kovamayacağını söyler. Balu, Bihan ile Thapki’nin evliliğinin sık sık sorgulanmasından rahatsız olduğunu belirtir ve onlara yeniden görkemli bir düğün yapacağını söyler.

Ailenin gelinleri kız tarafında yer almak ister. Vasu düğün hazırlıklarını kimin yapacağını düşünürken Dhruv bu görevi üstlenir. Dhruv’un Thapki ve Bihan için hazırladığı tören herkesin beğenisini kazanır. Davranışlarıyla herkesi şaşırtan Dhruv’un aklından ne geçiyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Dizinin genel hikayesi: Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan