SON DAKİKA
19 Ağustos 2022 02:02

SON HABERLER

Aslan Ailem 15 nisan 26. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı…

TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aslan Ailem dizisinin yeni bölümü 15 Nisan Pazar günü ekrana gelecek.

Başrollerinde Burcu Özberk, Akın Akınözü ve Fırat Altunmeşe’nin rol aldıkları dizinin 26. bölüm 2. tanıtımı da yayınlandı.

İşte yeni bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Murat ve Burcu evlenmeye karar verdiklerini Aslan Ailesi’ne açıklarlar. Her şeyi usulüne göre yapmak isteyen Vedat ve Hatice, formalite icabı Burcu’yu, Gayret ve Sevgi’den isteyeceklerdir. Fakat meseleyi fazlasıyla ciddiye alan Gayret, bazı talepleriyle işi yokuşa sürer ve Hatice’yle Vedat’ı canından bezdirir.

Diğer taraftan, Pelin’e gelen yeni iş teklifi Umut’un canını sıkar. Pelin’in işi kabul etmemesi için arkasından iş çeviren Umut, kötü bir tesadüfle kendi başını yakar. Hayriye’nin verdiği görevi yapmaya çalışan Mutlu ve Rıfkı ise olamadık bir şekilde başlarını derde sokarlar.

Burcu babasının, Murat’la evlenmesine karşı çıkacağından endişelidir. Bir yandan onay almak için babasına ulaşmaya çalışırken, diğer yandan da kaybettiği tek taşının telaşına düşer. Bütün bunlar olurken gelişecek beklenmedik bir olay, Murat için de Burcu için de önemli bir dönüm noktası olacaktır.

ASLAN AİLEM TÜM BÖLÜMLER, SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler