SON DAKİKA
13 Ağustos 2022 03:30

SON HABERLER

Aslan Ailem dizisi 11 Şubat 17. bölüm 1. fragmanı yayınlandı

TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden Aslan Ailem yeni bölümüyle 11 Şubat Pazar akşamı saat 20.00’de izleyicilerin karşısına çıkacak.

Başrollerinde Burcu Özberk, Akın Akınözü ve Fırat Altunmeşe’nin yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak konusu.

İşte 17. bölümden ilk tüyoların yer aldığı 1. fragman:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Burcu ve Hatice çiftliğin yeni sahipleridir artık. Fakat bu durum yeni bir karışıklığa sebep olur. Birlikte yaşamayı beceremeyen Hatice ve Burcu’ya ders vermeye kararlı olan Murat evi ikiye böler. Bu durumdan en fazla muzdarip olan Gayret, çareyi Sevgi’nin evine kaçmakta bulacak ancak orada büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. Hatice ve Burcu çiftlikte nasıl yaşayacaklarıyla ilgili kural ve yasaları belirlerken Mutlu’dan şahitlik etmesini ve telefona kaydetmesini isterler. Fakat çekilen görüntülerin başka kayıtlarla karışması Mutlu ve Rıfkı cephesinde bambaşka bir maceranın başlamasına sebep olur. Gelişen olayların sonunda kabak Hatice ve Burcu’nun başına patlayacaktır. Çıkan büyük kriz Murat’ın bile üstesinden gelemeyeceği bir boyuta gelecektir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler