Ana sayfa Dizi Haberleri Aslıhan Malbora hayranları yeni dizinin etkisinden uzun süre çıkamayacak!

Aslıhan Malbora hayranları yeni dizinin etkisinden uzun süre çıkamayacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Üç Kuruş dizisindeki başarılı performansı ile göz dolduran Alsılan Malbora, ayrıca yeni bir dijital dizinin de kadın başrolü olarak iddialı bir projeyle daha izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Gain platformunda yayınlanacak olan Etkileyici isimli dizinin ilk sezon çekimleri tamamlanmış ve yakın bir zaman önce de ekip ikinci sezon için seet çıkmıştı.

Sosyal medyanın insanların hayatını ne kadar çok etkilediğinin en güzel şekilde anlatılacağı bir proje ile karşı karşıya kalacaksınız. Hem özgün bir hikaye hem de güncel ve gerçekçi olaylarla dolu bir dizi geliyor.

Sonbaharda Gain platformunda yayınlanacak olan Etkileyici dizisinin başrolünde yer alan Aslıhan Malbora, infuencer Leyla karakterine hayat veriyor. Oyuncu, haklılığını ispat etme mücadelesi içindeki bir fenomenin hayatından kesitler sunacak.

10 bölümden oluşan dizi, beklenmedik gelişmelerin birbirini kovaladığı yüksek temposu ve adeta gerçek bir hikaye izliyormuşçasına ustalıkla kaleme alınan senaryosuyla herkesi etkileyeceğe benziyor. Aslıhan Malbora’nın performansı da şimdiden hayranları tarafından merak konusu oldu.

İlk sezonda Leyla karakteri yaşadığı linç karşısında korkarak geri adım atmak yerine güçlü bir duruş sergilemişti. Leyla, yaşadığı linç karşısında kendi doğru bildiklerini savunmuş, toplumun ona dayattığı kadın rollerine meydan okuyarak mücadele etmeyi seçmişti.

Bu mücadelede büyük bedeller de ödemek zorunda kalan Leyla, mahkeme salonunda son anda ortaya çıkan önemli bir kanıt ile adını temize çıkarmayı başarmıştı. Kazandığı zaferin ardından yeniden kurgulayacağı hayatının hayallerini kuran Leyla’nın sezon finalinde esrarengiz biri tarafından kaçırılması ise olayların seyrini değiştirdi.

Şok edici şekilde final yapan ilk sezonun ardından Etkileyici izleyicileri için beklenen haber nihayet geldi. Geçtiğimiz günlerde yeni sezon için sete çıkan dizinin, yeni bölümleriyle sonbaharda GAİN ekranında olması planlanıyor.

Leyla’nın esrarengiz kaçırılma hikayesi ve ardından yaşananların ele alınacağı Etkileyici’de izleyicileri bu kez daha da heyecanlı, polisiye ve gerilim öğeleriyle dikkat çekecek ters köşelerle dolu bir sezon bekliyor.

Mehmet Aykaç, Billur Melis Koç, Olcay Yusufoğlu ve Hakan Yılmaz gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı dizinin yönetmenliğini Hande Türkel yapıyor.

Yapımcılığını Murat Cemcir’in üstlendiği Etkileyici dizisinin çarpıcı senaryosunu ise Murat Kepez ve Şükrü Özbey kaleme alıyor.