SON DAKİKA
24 Mayıs 2019 18:41

SON HABERLER

Avlu 21. Yeni Bölüm 2. Fragmanı İzle! Deniz’in sözleri çok meraklandırdı

Star TV’de bu Perşembe 21. bölümü yayınlanacak olan Avlu dizisinin yeni tanıtımı şaşkına çevirmişti. Yeni bölümünde Deniz’in tıkır tıkır işlettiği planlarını şok edecek bir gelişmeyle sürdüreceğini anlamıştık. Başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse’nin oynadıkları Avlu dizisinde, Deniz, kızının intikamını almak için hayretler içinde bırakacak bir planla hapishaneden çıktı. 21. bölümden paylaşılan ilk fragmanda bu detayları izlemiştik. Şimdi ise dizinin 21. bölümünden 2. fragman paylaşıldı.

Videodan 21. bölümden 2. fragmandaki detayları öğrenebilirsiniz. Fragmandan anlaşıldığı üzere Deniz, acaba bir tuzağa doğru mu çekiliyor? Zerrin’in başı ise büyük belada… Azra merakla Deniz’den gelecek haberi bekliyor ama durumlar farklı gelişiyor. Deniz ormanda birilerinden kaçıyor. Ayrıca Deniz telefonla Azra’yı arıyor ve “Bunu sana nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum” diyerek gizemli bir durumun haberini veriyor.Dizinin yeni bölümünün bir hayli hareketli geçeceği fragmanlarda yansıyan görüntülerden belli oldu.

Geçtiğimiz bölüm finalinde Kudret ile kavga ettikten sonra bileklerini kesen Deniz’in ne yapmak istediği anlaşılamamıştı. Yeni bölüm tanıtımında Deniz’in hastaneye gitmek için böyle bir eylemde bulunduğu anlaşıldı. Hastaneden kaçan Deniz’in, Sevda’nın ilaçlarıyla ne yapmak istediği de ortaya çıktı. Sevda’nın kullandığı ilaçlardan alan Deniz’in planını Zerrin de şok bir şekilde öğrendi. İlaçların herhangi bir kesi anında hızlı kanın pıhtılaşmasını sağladığını öğrenecek.

Bileklerini kesen Deniz, böylece hem kendisini hastaneye kaldırtacak hem de fazla kan kaybetmeyi önleyecekti.

Deniz, uzun süredir rüyalarına giren Alp’i öldürme planını tıkır tıkır işletiyor. Hastaneden kaçan Deniz, Alp’i buluyor ve elindeki silahı ona doğrultuyor. Ekran başındaki izleyicilerin soluksuz izleyeceği bir bölüm geliyor. Bu arada Zerrin de hıncını Kudret’ten alacak ve onu çok kötü bir şekilde dövecek.

Heyecan dorukta, Deniz’in Alp’i vurup vuramayacağı merakla bekleniyor. Azra ise “Başardı Ecem, annen başardı” sözleriyle Deniz’in intikamını almasının mutluluğunu yaşıyor.

Yapım: Limon Film
Yönetmen: Yüksel Aksu

Oyuncu Kadrosu:
Deniz Demir: Demet Evgar
Azra Kaya: Ceren Moray
Kudret Öztürk: Nursel Köse
Murat Ünal: Kenan Ece
Hakan Demir: Teoman Kumbaracıbaşı
Nilgün Demir: Rüçhan Çalışkur
Nihal Ünal: Şebnem Dönmez
Oktay Boran: Çağdaş Onur Öztürk
Melis Ersoy: Deniz Barut
Özlem Balaban: Onuryay Evrentan Atasalihi
Ecem Demir: Eslem Akar
Jale Şahin: Şeyla Halis
Hasret Şengül: Ayça Damgacı

İlgili Haberler