Ana sayfa Sosyal Medya Belçim Bilgin’in bahar coşkusu kıyafetlerine de vurdu

Belçim Bilgin’in bahar coşkusu kıyafetlerine de vurdu

tarafından ker_def

Şu sıralar dizilerde görünmeyen Belçim Bilgin, bir festivalde ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu, Yılmaz Erdoğan’dan kısa bir süre önce ayrılmıştı. Şimdilerde bekarlığın tadını çıkaran Oyuncu, Migros’un düzenlediği festivalden bir fotoğrafını paylaştı.

Televizyongazetesi/Detay

Belçim Bilgin’in kıyafetleriyle baharı çoktan getirdiğinin görüldüğü fotoğrafa çok sayıda beğeni ve yorum da geliyor.

Ünlü oyuncunun hayranları yeni bir projede görmek için sabırsızlıkla beklediklerini ifade ediyorlar.

İşte Belçim Bilgin’in baharı getirdiği o renkli paylaşımı:

Spring is on!! ?
#loveandpeace
#migrosiyigelecekfestivali #safeworldpeace @ismailbabuzofficial

BELÇİM BİLGİN KİMDİR?

31 Ocak 1983 tarihinde doğdu. Küçüklükten beri oyuncu olacağını söyleyenlerden birisi olduğunu belirten Belçim Bilgin tiyatroya bu yıllarda bağlandı. İlkokulu Salih Alptekin İlkokulu’nda okuduktan sonra babasının tayini nedeniyle İskenderun’a taşındılar. Ortaokulun son yılı ve lise yıllarını Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi’nin sosyal ortamında geçirerek 2001’de Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.

2002’de Hacettepe Üniversitesi Bilgi-Belge Yönetimi Bölümü’nde yüksek eğitimine başladı. Ancak lise yıllarında amatör olarak tiyatroyu deneyen Belçim Bilgin, oyuncu olmayı düşünüyordu. Bir arkadaşının vasıtasıyla Yılmaz Erdoğan’la tanıştı. Bu olaydan sonra Sıfır Kilometre adlı sinema filminde oynayan Belçim okulunu dondurup Paris’e yerleşti. Burada 2 sene kalan Belçim Dol adlı film’de de rol aldı.

2006 yılında Türkiye’ye dönen oyuncu Yılmaz Erdoğan’la evlendi. Hatırla Sevgili adlı dizide Defne karakterini canlandıran Belçim eşi Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı bir oyunda rol almak istediğini de belirtmiştir.23 Ocak 2009 da vizyona giren Güz Sancısı filminde Nemika karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Ocak 2011’de Aşk Tesadüfleri Sever adlı filmde başrol oyuncusu olarak görev almıştır.

Kendisi gibi oyuncu olan ve 10 Ağustos 2006 yılında evlendiği eşi Yılmaz Erdoğan’dan 2018 yılının Aralık ayında boşandı. Belçin Bilgin’in bu evlilikten Rodin adında bir çocuğu vardır.