Ana sayfa Dizi Haberleri Benim Adım Melek başarısından sonra Sana Söz dizisi tutmayan Nehir Erdoğan setleri çok özledi!

Benim Adım Melek başarısından sonra Sana Söz dizisi tutmayan Nehir Erdoğan setleri çok özledi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Nehir Erdoğan, uzun yıllardır hem sinemada hem de dizilerde hayranlarının karşısına farklı karakterler ile çıkmaya devam ediyor. 2002 yılından bu yana setlerde yer almakta olan oyuncu, birbirinden önemli performanslara imzasını attı.

20 yılık süreçte Yabancı Damat isimli dizideki Nazlı karakterinden tutun da Benim Adım Melek isimli dizideki Melek karakterine kadar başarılı bir Nehir Erdoğan kariyer çıkışı izledik. Son dönemde az sayıda yapımda rol alması ile bilinen Nehir Erdoğan, iki sinema filmi yaptığını ve şimdi dizilere geri dönmek için hazır olduğunu söyledi.

Yeğeni için alışverişe çıkan oyuncu, kameralar tarafından görüntülendi ve yeniden dizi setlerine dönmek istediğini açıkladı. Nehir Erdoğan, “Dinlendim, dizilerden sonra. Sinema filmleri oldu iki tane ama biraz artık setleri özlemeye başladım” açıklamasında bulundu.

Benim Adım Melek başarısından sonra Sana Söz dizisi tutmayan Nehir Erdoğan setleri çok özledi! 7

Dizi setlerini hiç bırakmadığını bu yüzden de geri dönüş gibi bir durum olmadığının altını çizen ünlü oyuncu, kendisine iyi bir teklif gelir ise televizyon dizilerinde yeniden rol alabileceğini söyledi.

Nehir Erdoğan, “Her zaman her şey olabilir tabii ki, ben setlerde yaşayan bir insanım. Tabii ki çok fazla uzak kalmam mümkün değil” açıklamasında bulundu.

En son Erkan Petekkaya ile birlikte Sana Söz isimli polisiye bir dizide televizyon programcısı karakterinde izlediğimiz oyuncu, başarılı bir performans ortaya koymasına rağmen, dizinin düşük reyting almasının talihsizliğini yaşamıştı.

Nehir Erdoğan ile Erkan Petekkaya ikilisinin bir araya gelmesi nedeniyle çok iddialı bir başlangıç yapan Sana Söz dizisi, bu iddiasını reytinglerde sergileyemeyince de yedinci bölümü itibariyle yayından kaldırıldı.

Geçen sezon Sana Söz dizisinde talihsizlik yaşasa da yeni sezonda iyi bir teklif alırsa Nehir Erdoğan’ın yeniden setlere döneceği de sözlerinden anlaşılıyor.