SON DAKİKA
18 Eylül 2019 17:19

SON HABERLER

Benim Tatlı Yalanım 11. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Nejat, Suna’yı fena kıskanıyor!

Benim Tatlı Yalanım Perşembe akşamları izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan dizinin başrollerinde Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer bulunmakta. Dizinin 11.bölümünden 2. fragman yayınlandı.Videodan yeni görüntüleri bulabilirsiniz. Nejat’ın kıskançlık hallerini bulacaksınız.

Dizinin 11. yeni bölümü 29 Ağustos Perşembe akşamı saat 20.00’de Star TV ekranında olacak. Yeni bölümden görüntüleri videoda bulabilirsiniz, diğer detaylar ise haberimizin devamında…

Hande’nin eline Suna’dan tamamen kurtulmak için büyük bir koz geçmiştir. Hande, Suna’yı, Nejat’la oynadıkları oyunu Şevket’e söylemekle tehdit eder. Suna, Nejat’ın evine, ayrılacağını söylemeye gittiğinde, onu bir sürpriz bekliyordur. Aylin’in doğum günüdür ve Kayra hazırlık yapmıştır.

Suna, Kayra’dan ve Nejat’tan ayrılamayacağını anlar. Hande de Kayra’nın binbir güçlükle kazandığı güvenini, kaybetmenin işine yaramayacağının farkına varır. Hande, planını değiştirir. Suna’nın, Nejat’tan uzak durmasını ister.

Sadece Kayra’nın annesi olarak kalabilirse, Suna’nın sırrı Hande’de güvende olacaktır. Ancak Suna’yı kıskanmaya başlayan Nejat’ın, ondan uzak durmak gibi bir niyeti yoktur.

Nejat duygularının farkına varırken kendisinden hiç beklenmeyecek bir hamle yapar.

İlgili Haberler