Ana sayfa Dizi Fragmanları Bir Aile Hikayesi 16.bölüm fragmanında Cem’in kuşkuları her şeyi berbat edecek!

Bir Aile Hikayesi 16.bölüm fragmanında Cem’in kuşkuları her şeyi berbat edecek!

tarafından ker_def

Bir Aile Hikayesi dizisinin 16. yeni bölümü 5 Ekim Cumartesi günü Fox TV ekranında yayınlanacak. Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, İrem Sak, Alper Saldıran gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan dizinin yeni bölümünde yine dikkat çeken gelişmeler olacak.

Cem ile Reyhan arasındaki kriz devam ediyor… Reyhan’ın eski okul arkadaşı Engin’in gelişi Cem’i bir hayli kızdırmıştı.Yeni bölümde Cem’in iyice kuşkulandığı anları izleyeceksiniz. Bütün koro için teklif var ve Reyhan, konsere gidiyor. “Bundan sonra sana engel olmayacağım” diyen Cem’in içi içine sığmıyor.Engin ise Reyhan’ı Cem’e karşı aklını karıştırmaya çaba harcıyor.

Reyhan musiki gecesinde sahneye çıkacağı için çok heyecanlıdır. Ancak Cem Reyhan’ın o gece birlikte şarkı söyleyeceği kişiden rahatsız olur. Engin Reyhan’ın eski okul arkadaşıdır. Reyhan’ın Engin’le ilgili Cem’den gizlediği bir bilgi aralarının açılmasına sebep olur. Öte yandan Berk’in Nil’e verdiği bir hediye başlarına iş açar.

Ufuk, Nil’e sürpriz bir doğum günü partisi hazırlamaktadır. Beste ve Berk’i de davet eder. Beste engel olmaya çalışsa da Berk o partiye gidip Nil’e geçmişlerini hatırlatmak ister. Ancak partide alacağı bir haberle sarsılacaktır.

Erdem’in Beste’nin olduğu kampa habersizce gelişi ortalığı karıştırır. Erdem ile Tayfun kavga eder, Beste’nin kamp macerası tatsız biter.

Mahur babasını mutlu etmek için büyük bir adım atar ve Müjde’ye danışmadan tekne satın alır. Bu durum Müjde ile arasını açar. Mahur durumu toparlamak için geri adım atmak istediğinde hiç umulmadık bir durumla karşı karşıya kalır.

Oyuncular:
Songül Öden
Celil Nalçakan
Birkan Sokullu
Olgun Toker
İrem Sak
Elçin Afacan
Alper Saldıran
Ali Seçkiner Alıcı
Serkan Ercan
Seren Şirince