SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 13:12

SON HABERLER

Bir Aile Hikayesi dizisinden yürekleri burkacak gelişme…

Fox TV’nin yabancı dizi ‘This is Us’tan uyarlama olan Bir Aile Hikayesi’nin 3. bölümünde Mahur ve babası arasında yaşananlar, izleyenlerin yüreklerini burkmaya devam ediyor.

Televizyongazetesi/Detay

Celil Nalçakan, Songül Öden, Olgun Toker, İrem Sak ve Birkan Sokullu’nun oynadıkları dizinin yeni bölümünden yayınlanan 3. tanıtımda Mahur, yıllar sonra bulduğu öz babasının kanser hastası olmasının üzüntüsünü yaşarken, onu kurtarmanın derdine düşüyor.

Elindeki tüm imkanları kullanarak ona çok iyi bir doktordan randevu ayarlayan Mahur, babasının gitmemesi üzerine onunla kavga ediyor.

Yıllar sonra bulduğu babasını kaybetmek istemeyen Mahur, Şakir’in hiç bir şeyi değiştiremeyeceği sözlerine rağmen mücadele etmeye devam ediyor.

Ancak doktorun verdiği kötü haberle Mahur adeta yıkılıyor.

Kanserin tüm vücuduna yayıldığı haberi Mahur’u çok üzerken, en büyük desteği eşinden alıyor ve babası ile kalan zamanlarını değerlendirmek için çabalamaya başlıyor.

Sosyal medyada diziyi izleyenler Şakir karakterini çok sevdiklerini ve ölmemesini isterken, orjinalinde karakterin öldüğünü izleyenler de kötü sonun Şakir’i beklediğini belirtiyorlar.

İşte 3. bölüm 3. tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Üçüzlerden birini doğumda kaybeden Cem ve Reyhan hastanedeki kimsesiz bebeği sahiplenir. Taburcu olacakları gün Reyhan’ın karşısına çıkan bir adam onun aklını karıştırır. Cem ve Reyhan evde üç bebekle boğuşurken, Reyhan sahiplendikleri bebekle bir türlü bağ kuramamaktadır.

Mahur ve ailesi Şakir’le birlikte kahvaltı yaparken eve çat kapı Reyhan gelir. Mahur ve Şakir bunun paniğini yaşarken, bir sürpriz de Berk ve Beste yapar. Mahur annesine karşı dürüst olup gerçeği anlatmak zorundadır. Halbuki asıl büyük sırrı Reyhan saklamaktadır.

Yapımcıya küfredip işi bırakan Berk, menajeri tarafından uyarılır. Özür dileyip ise geri dönmezse her şeyini kaybedecektir. Bunu yapması için de önce ona gelen film teklifini reddetmesi gerekmektedir. Spora başlayan Beste, buluşmaya gelmeyip onu eken Mahçup adamla karşılaşır. Adam ikinci bir şans ister. Erdem’e danışan Beste beklemediği bir tepkiyle karşılaşır.

İlgili Haberler